Jakim jeździcie autem?

5
933
views

Jak w temacie 🙂

5 KOMENTARZE

 1. Zdeformowane auta naprawia się dziś „na zimno”, rozciągając odkształcone elementy karoserii tak, aby przywrócić jej właściwą geometrię.
  Wykorzystuje się przy tym coś, co nazwać można „pamięcią kształtu”. Okazuje się, że jeśli pogięte elementy nadwozia naciąga się w umiejętny sposób, to ustawiają się one na swoich miejscach niejako „same z siebie”. Gorzej, jeśli auto było już wcześniej naprawiane nieprawidłowo, np. przy użyciu palnika do rozprostowania pogiętych wzmocnień.
  Wtedy przegrzana nim blacha nie wróci do pierwotnego kształtu, ale może po prostu pęknąć.

 2. Ale przecież kolega nie chce robić sam, tylko pyta o opinię o warsztacie SztukaLakierowania.pl 🙂 Chyba każdy, kto ma choć trochę wiedzy motoryzacyjnej, wie, że w takie naprawy nie ma się co samemu bawić:) Natomiast jeżeli o serwis chodzi, to słyszałem większość pozytywnych opinii.

 3. Bo większość opinii piszą pracownicy sztukilakierowania i robią to dość nieudolnie i w podobnym stylu.
  Ja bardzo mocno odradzam ten warsztat,bo po pierwsze: spieprzyli prawie wszystko,co można było spieprzyć (kolor,paprochy w lakierze,zacieki,porobili odpryski na lakierze).
  Po drugie-nie chcą przyjąć reklamacji i to mnie najbardziej wkurza,uważają się za najlepszych,więc nie uznają reklamacji,bo klient nie ma racji,ale cóż,trzeba uświadomić ludzi,żeby nie ufali im bezgranicznie.