Artykuły sponsorowane

Blacharz, naprawa powypadkowa

Portret użytkownika uchatek
Szukam solidnego warsztatu gdzie znają się na blacharce i lakiernictwie i zlikwidują szkodę. Będę wdzięczny za wszystkie namiary.

Na razie jedyny sensowy serwis, który spełniałby wszystkie moje wymagania to ten zakład http://www.lakiernictwo-blacharstwo.waw.pl/ Widzę, że tam zajmują się takimi lepszymi autkami i stawiają na jakość, a nie na ilość...

Czy ktoś miał może z nimi coś do czynienia? Naprawiał auto? Jak wrażenia?

Czy ktoś miał może z nimi coś do czynienia? Naprawiał auto? Jak wrażenia?
Udostępnij

Mogą zainteresować Cię także...

  • Macie jakiś speców, których można polecić? W Warszawie jest zakład, gdzie bardzo dobrze radzą sobie z naprawami powypadkowymi nadwozi samochodowych.
  • Chińczycy to mistrzowie podróbek wszelakiego rodzaju. Do tej pory przede wszystkim mówiło się o tym, że chińskie firmy podrabiają przede wszystkim oryginalne produkty zachodnich producentów.

  • Kiepskie CV, słabe przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, za niskie kompetencje, a może za wysokie oczekiwania finansowe? Jaki główny powód swoich niepowodzeń w trakcie szukania pracy widzą Polacy?

   

                                              wiadomości ekologia podróże informacje

ZachodniDziennik,   Wiadomości,   Gospodarka,   Waszym zdaniem,   Polska Lokalna,   Styl życia,   Kobieta,   Motoryzacja, Technologie,   Ekologia,   Nasze zdrowie