Wielkanoc w SPA

0
1382
views

Wielkanoc w Młynie Klekotki resort & spa to pomysł na rodzinne święta połączone z aktywnym wypoczynkiem na Mazurach.Wyjazdy wielkanocne na stałe wpisały się w wiosenne plany urlopowe wielu Polaków.

Oprócz wycieczek zagranicznych mogą oni wybierać z bogatej oferty pobytów krajowych.

Młyn Klekotki, kameralny hotel położony w środku warmińsko-mazurskich lasów, to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie świąteczny klimat, relaks w SPA i aktywny odpoczynek na łonie natury. Niezapomniane chwile w zabytkowych wnętrzach XVII-wiecznego Młyna zapewni szereg atrakcji, które przygotowano z myślą o celebrowaniu wielkanocnych dni w kameralnym gronie rodzinnym.

Pakiet „Wielkanoc w Klekotkach” obejmuje okres od 2 do 5 kwietnia. W ciągu czterodniowego urlopu w hotelu Młyn Klekotki resort & spa goście skosztują smakołyków z świątecznego menu oraz skorzystają z przygotowanego na tę okazję programu rekreacyjnego. Kulinarną atrakcją podczas Wielkiej Niedzieli będzie ognisko połączone z degustacją wędzonych ryb oraz pieczonych mięs. W trakcie wyjazdu goście spróbują także miodów pitnych, które są wyrabiane przez okolicznych bartników w oparciu o regionalne receptury.

Tradycyjny charakter wielkanocnych dni podkreślą świąteczne zwyczaje i obrzędy – malowanie pisanek, przygotowanie święconki, a także szukanie zajączka w niedzielny poranek. Atrakcją dla dzieci będzie również topienie Marzanny w płynącej obok hotelu rzece Wąskiej. W ten sposób pożegnają one mroźną zimę i uroczyście powitają pierwsze wiosenne dni.

Zastrzyk energii dla całej rodziny zapewni trening nordic walking wśród budzącej się do życia przyrody. Pod okiem instruktora goście nauczą się prawidłowej techniki marszu oraz poznają najciekawsze krajobrazowo zakątki Klekotek. Taka wycieczka sprawi również wiele przyjemności najmłodszym. W okolicznych lasach można bowiem natknąć się na płochliwe sarny i zające.

W cenę pobytu wliczone są rozgrzewające seanse w łaźni parowej z aromaterapią oraz saunie szwedzkiej z witkami brzozowymi. Goście mogą skorzystać również z zabiegów SPA, na które hotel oferuje 5 proc. zniżkę.
Pakiet „Wielkanoc w Klekotkach” obejmuje:
• 3 noclegi
• uroczyste świąteczne śniadania
• wiejską szkołę malowania pisanek dla dzieci pod opieką niani
• przygotowywanie kosza z pokarmami do święcenia
• młyńską kolację w piątkowy wieczór
• dwa świąteczne obiady / postny w sobotę i niedzielny /serwowane w godzinach od 15:00-17:00
• degustację miodów z klekotkowej pasieki w sobotnie popołudnie
• spóźnione topienie Marzanny w rzece Wąskiej
• poszukiwanie wielkanocnego zająca w niedzielny poranek
• ognisko z pieczystym i degustacją wędzonych ryb z pieca w Wielką Niedzielę
• nordic walking z instruktorem po wiosennym lesie każdego dnia od 11:30 do 13:00
Cena pakietu dla 1 osoby w pokoju dwuosobowym – 890 zł
Cena pakietu dla 1 osoby w pokoju jednoosobowym – 1150 zł
Dzieci do lat 4 – bezpłatnie, dzieci do lat 12 – 400 zł
Za nocleg w apartamencie dopłata 150 zł /doba
Atrakcje wliczone w cenę pokoju: sauna szwedzka, łaźnia parowa z aromaterapią, sala bilardowa, fitness club. Hotel oferuje 5% wiosenny rabat na zabiegi SPA.

Młyn Klekotki resort & spa

14-407 Godkowo
Klekotki
tel. 055 249 00 00
fax. 055 249 00 00

Strona główna