Telefonia internetowa Gadu – Gadu bezkonkurencyjna w rankingu PC World

0
1235
views

Opublikowany przez redakcję magazynu PC World 11/2010 poradnik „Supertanie telefonowanie” pokazał silną pozycję popularnego komunikatora Gadu – Gadu 10 na polskim rynku usług telefonii internetowej.

Redakcja sprawdziła i porównała ofertę operatorów VolP i wyszukała sposoby na bezpłatne lub prawie darmowe połączenia głosowe. Zdaniem PC World – „Rozmowy telefoniczne to nie domena zagranicznych aplikacji.

Można je przeprowadzać również z polskich komunikatorów. Połączenia głosowe w Gadu-Gadu 10 z numerami stacjonarnymi kosztują 5 gr, a z komórkowymi 22 gr”. W zestawieniu 15 operatorów, telefonia Gadu – Gadu zdecydowanie wyprzedziła m.in.: Skype`a, Tlenofon, Google Voice i okazała się najkorzystniejsza w kategorii „Koszt połączeń za 1 minutę z telefonem komórkowym w Polsce”.

Dodatkowe 2 kategorie dotyczące kosztów 1 minuty połączenia z telefonami stacjonarnymi w Polsce oraz zagranicą uplasował się także pośród najkorzystniejszych ofert. Gadu – Gadu oferuje darmowe rozmowy pomiędzy użytkownikami komunikatora oraz pozwala bezpłatnie dzwonić na numer stacjonarny w GG.

Dodatkowo, każdy z użytkowników GG może wykupić za symboliczną złotówkę własny numer stacjonarny bez ponoszenia opłat abonamentowych. Rozwiązanie to jest wartą uwagi alternatywą dla oferty dużych operatorów telefonii stacjonarnej.

 

Więcej na temat telefonii internetowej na stronie: http://rozmowyglosowe.gadu-gadu.pl/