Papieros a sex…

0
1670
views

Palenie to ciągle jeden z najczęściej spotykanych nałogów. O ile sporadyczny dymek do piwka nie jest drastyczny w skutkach, o tyle regularne sięganie po papierosa może spowodować poważne problemy.

Wiadomo, że papierosy są przyczyna nowotworów i słabszej kondycji fizycznej. Na nieszczęście dla nas, niedawno zostało oficjalnie potwierdzone, że substancje zawarte w papierosie wpływają również na obniżenie funkcji seksualnych u mężczyzn. Nie robi to na tobie wrażenia? Zapoznaj się z poniższymi danymi

Co z seksem ?Palenie przyczyną impotencji? myśląc, że ten problem ciebie nie dotyczy, jesteś w błędzie. Nawet jeśli się dobrze odżywiasz i uprawiasz inne sporty, a palisz papierosy, nie masz gwarancji, że problem impotencji nie dotknie i ciebie.

Problem jest naprawdę poważny. Z 10% mężczyzn, którzy walczą z impotencją, ponad 75% to palacze. Jeżeli masz od 30 – 49 lat i regularnie trujesz się tytoniem to prawdopodobieństwo wystąpienia impotencji zwiększa się nawet o 54%. W Polsce, aż 115 tys. panów cierpi na impotencję wywołaną właśnie paleniem papierosów.

Wiele palaczy nie zdaje sobie sprawy z tego, że męczące ich zaburzenie zostało wywołane nikotyną. Niestety, poziom świadomości wśród palących mężczyzn jest wyjątkowo niski ? aż 89% z nich jest nieświadoma związku tego nałogu z zaburzeniami seksualnymi. Dowiadują się o tym dopiero wtedy, gdy jest już za późno. Warto tez podkreślić, że rzucenie palenia w momencie wykrycia tego krępującego zaburzenia nie cofnie dolegliwości, ale z pewnością podniesie skuteczność leczenia.

palenie

Jeżeli zestawimy plusy i minusy palenia papierosów łatwo zauważymy, że ten nałóg niczego dobrego do naszego życia nie wnosi. Pamiętaj, by cieszyć się seksem w 100% lepiej nie rozpoczynać życia z nikotyną. Jeżeli palisz, to zastanów się, czy dla papierosów warto narażać swoją męskość?

Panowie być facetem, co to znaczy?