Wystartował Program „24h Serwis know-how dla firm”!

0
1058
views

Dzięki współpracy z Serwisem boomway.pl wszyscy Użytkownicy i Odwiedzający nasz Portal, w tym: właściciele firm, kadra zarządzająca, menedżerowie, kierownicy oraz inne osoby mające wpływ na funkcjonowanie i rozwój przedsiębiorstwa otrzymają rzetelną wiedzę biznesową.

W tym właśnie celu został stworzony Program „24h Serwis know-how dla firm”, do którego z dumą przystąpiliśmy. Zasada działania jest prosta: klikając w emblemę Programu (na stronie głównej) i następnie opisując pokrótce swój cel biznesowy lub problem, otrzymasz analizę automatyczną a po 5 dniach indywidualnie przygotowaną analizę pogłębioną. Każdy ma możliwość wypróbowania tej usługi bezpłatnie zanim zdecyduje się na całoroczną opiekę ekspercką. Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy zdecydują się objąć swoją firmę całoroczną opieką ekspercką w Serwisie boomway.pl – z uwagi na fakt, że przychodzą z ZielonegoDziennika otrzymają rabat 10%, który pomniejszy składkę.

Wiedza biznesowa przygotowana indywidualnie pod Użytkownika jest rzetelna, aktualna i obiektywna, bowiem jakość analiz jest stale weryfikowana przez dział kontroli jakości. Przedsiębiorcy, którzy zapiszą firmę w Serwisie mają dostęp do ogromnej skarbnicy wiedzy, z której mogą korzystać na każdym kroku prowadzonej działalności.
Model biznesowy, który reprezentuje Serwis jest nowością na polskim rynku. Jest to pierwsza inicjatywa, która daje małym i średnim przedsiębiorcom dostęp do obiektywnej wiedzy biznesowej, a jednocześnie uwzględnia ich indywidualne potrzeby.
Za plecami Serwisu stoi rzesza Ekspertów, praktyków gospodarczych, firm usługowych o zweryfikowanej jakości, posiadających szeroką wiedzę z dziedzin związanych z prowadzeniem i rozwojem małego i średniego przedsiębiorstwa np.: fundusze unijne, kredyt i leasing dla firm, archiwizacja dokumentów, NewConnect, usługi prawne, systemy CRM, certyfikaty ISO, ubezpieczenia, ochrona osób i mienia, tworzenie i pozycjonowanie stron WWW i wiele innych.

Chcesz wiedzieć więcej od swojej konkurencji? – Zadaj pytanie Ekspertowi!

Wiedza biznesowa dla firm