Isuzu D-MAX zdobył uznanie konsumentów

0
1175
views

Isuzu D-MAX, pickup o wysokiej ładowności, objęty 5-letnią gwarancją, zdobył tytuł „Dobry Produkt 2010” w ogólnopolskim badaniu postaw i preferencji konsumenckich, zrealizowanym przez redakcję Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej.

Konsumenci wybierali marki produktów, które uważają za dobre w danej kategorii. Isuzu D-MAX zwyciężył w kategorii „samochody dostawcze”. Opinię konsumentów potwierdzają wyniki sprzedaży: D-MAX osiągnął już 12-procentowy udział w rynku pickupów.

D-MAX to nie zabawka – zaprojektowano go tak, by sprostał potrzebom profesjonalistów (cechuje się najwyższą w klasie ładownością), na co dzień wykorzystujących pojazd do ciężkiej pracy: na budowie, w biznesie, czy w gospodarstwie rolnym. Uciąg do 3 ton przekonuje osoby, które wykorzystują samochód do transportu przyczepy z końmi, łodzi motorowej, czy przewożenia motocykli i quadów.

Isuzu D-MAX dostarcza wiele możliwości wyposażenia: jest dostępny w 3 wersjach kabiny – krótkiej, przedłużonej i podwójnej – oferując od 2 do 5 miejsc, w 2 wersjach napędu – 2WD oraz 4WD – i z dwoma silnikami wysokoprężnymi Common Rail. Konstrukcja silników jest obliczona na długowieczność – na innych rynkach pojazdy pracujące w trudnych warunkach osiągają przebiegi rzędu 700 000 km.

www.zielonydziennik.carfocus.pl