Współpraca

0
2514
views

Propozycja współpracy

Propozycja dla Agencji Public Relations

Z myślą o Agencjach Public Relations przygotowaliśmy dla nich specjalną propozycję. Publikujemy wybrane informacje prasowe w naszych portalach. Pojawiają się one na stronach głównych danego działu informacji a w serwisie istnieją przez okres przynajmniej trzech miesięcy. Zamieszczamy nie typowo komercyjne teksty ale i materiały które przedstawiają wartość dla naszych Użytkowników i Czytelników.

Platynowy Pakiet Prasowy obejmuje publikację 4 informacji w ciągu miesiąca w jednym z wybranych portali oraz kategorii wraz ze zdjęciem. Cena usługi miesięcznej wynosi 150 zł z VAT-em, umowa współpracy na okres minimum trzech miesięcy.

W przypadku większej ilości publikacji jesteśmy gotowi omówić warunki indywidualnie.

Zapraszamy

Kontakt e-mail. poczta@profi-group.pl

 

Patronaty Medialne

Mając na uwadze organizatorów wartościowych wydarzeń, konferencji, eventów, które warto pokazywać na światło dzienne, przygotowaliśmy pakiet Platynowy Patronat Medialny. Wybrane wydarzenia, spotkania czy też książki jesteśmy w stanie objąć Patronatem, w ramach którego publikujemy dwa artykuły – przed i po wydarzeniu. Pojawiają się one na stronach głównych wybranych serwisów.

Określamy cenę Patronatu na 100 zł z VAT-em.

Zapraszamy

 

Artykuły Sponsorowane

proponujemy zamieszczenie w portalach artykułów sponsorowanych. Pokazują się one przez 14 dni na wybranych stronach. Po tym czasie nadal są publikowane podobnie, jak zwykłe artykuły. Cena zamieszczenia tekstu sponsorowanego ( do 5000 znaków ze zdjęciem 200 zł z VAT-em ).

Zapraszamy

 

Propozycja dla mediów

Przedruk artykułów wymaga zgody koordynatora lub redaktora naczelnego portalu. Jego warunki ustalamy indywidualnie. Teksty na końcu muszą zawierać odnośnik do źródła (konkretnej podstrony) – cena przedruku jednego artykułu będącego naszą własnością to kwota 100 zł z VAT

Zapraszamy

 

Propozycja dla blogerów i autorów

Jeśli potrafisz ciekawie i merytorycznie pisać na tematy pojawiające się na portalach, to nasz zespół redakcyjny czeka na Ciebie!

Zapraszamy do odbycia praktyk dziennikarskich, a także współpracy na zasadzie dziennikarstwa obywatelskiego czy też wzajemnej promocji.

Po zalogowaniu się wystarczy dodać nowy tekst klikając "Dodaj zawartość >> Wpis w blogu/Artykuł". Zostanie on opublikowany przez naszą reakcję po wcześniejszym sprawdzeniu i ewentualnej korekcie, toteż świadomie budujesz Swój wizerunek w sieci.

Jeśli prowadzisz wartościowego bloga o podobnej tematyce, to napisz do nas! Za Twoją zgodą przedrukujemy najlepsze dla Czytelnika teksty umieszczając pod nimi informację o autorze i jego stronie internetowej. To sposób na dotarcie do nowej grupy odbiorców, kreowanie marki, a także podzielenie się ważnymi informacjami.

Być może warto wzbogacić Twojego bloga o indywidualna grupę dyskusyjną założoną w naszych portalach! Pisanie jest proste, nie wymaga rejestracji, a pozwala wypowiedzieć się Twojej społeczności. Obejmij patronat nad istniejącym już działem bądź załóż nowy. Skontaktuj się z nami w tej sprawie!

 

Propozycja dla uczelni

Materiały warto wykorzystać podczas tworzenia referatów, odczytów i wypracowań. Zachęcamy zarówno uczniów, jak i nauczycieli do przygotowania wystąpień na forum klasy, szkoły przy wykorzystaniu tych tekstów.

 

ECO Certyfikat

Certyfikat wyróżnia firmy, organizacje, szkoły, których działania sprzyjają naturalnemu środowisku. Instytucja w ten sposób może wykazać się przed klientami i kontrahentami zwiększając swoją konkurencyjność na rynku. Firma przyjazna środowisku charakteryzuje się także ekonomicznym podejściem. Nie chodzi przecież o ponoszenie zbędnych kosztów, ale o uzyskanie korzyści z tytułu prowadzenia ekologicznego przedsiębiorstwa. Wystawienie dokumentu wiąże się z inwestycją uzależnioną od wielkości instytucji.

Szczegóły: http://www.ekorekomendowani.pl/

Za skuteczne polecenie instytucji Partner otrzymuje prowizję w wysokości 30% od wartości transakcji.

 

Wzajemna Promocja

Partnerskim portalom internetowym oferujemy wymianę reklamową w postaci bannerów, grafik, umieszczenia logotypu na stronie, artykułów sponsorowanych, wyróżnionego wpisu w katalogu firm czy też witryny dedykowanej. Jej przykład można zobaczyć na http://www.zielonydziennik.carfocus.pl/. Ta forma współpracy przynosi korzyści w postaci generowanego ruchu i skutecznych linków pozycjonujących. Podstronę wykonuje Partner. Umożliwiamy osadzenie filmów, wyszukiwarki serwisowej, logotypu, linków czy też artykułów. Istnieje możliwość także podłączenia kanałów RSS – nasi użytkownicy będą na bieżąco informowani o nowych treściach u Partnera.

Przedruk artykułów

Proponujemy także bezpłatny przedruk ¼ długości naszych artykułów wraz z podaniem odnośnika. To interesująca opcja osadzenia w portalu – załóżmy – ogłoszeniowym aktualnych tekstów. Wymaga to wykorzystania czytnika kanałów RSS bądź stworzenia programu, który będzie automatycznie pobierał fragment publikacji i wyświetlał go na stronie.

Współpracujemy w ten sposób z: http://rekomendowanefirmy.pl .

Istnieje także możliwość pobrania prostego widgetu wyświetlającego tytuły i skróty najnowszych artykułów. Zamontowanie na stronie to kwestia jedynie wklejenia krótkiego kodu.
Szczegóły: http://www.mentora.pl/wiki/dla-webmasterow . Dla każdego portalu jest oddzielny widget.

Informacje prasowe i artykuły

Co jakiś czas publikujemy artykuły dla mediów. Dbamy o ich formę i wartość dla użytkownika. Wystarczy powiadomić nas, a będziemy podsyłać mailowo nasze artykuły do publikacji w portalu Partnera.

Publikujemy także wybrane teksty otrzymane od Partnerów na naszych witrynach.

 

PROPOZYCJA REDAKCYJNA:

Strona główna

ZielonyDziennik.pl  w stylu  Franczyzy

Współpraca polega na prowadzeniu własnej i nie zależnej grupy redakcyjnej dziennika Polska Lokalna wraz z redakcjami : Warszawa, Wrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łódź, Trójmiasto  na własny rachunek gospodarczy oraz na publikowaniu informacji i artykułów z własnych regionów w tych działach, a także na współpracy reklamowej i redakcyjnej.
 

Dlaczego warto działać na własny rachunek?
To wyjątkowa okazja, aby się usamodzielnić jako dziennikarz, wydawca i przedsiębiorca. Szansa zaistnienia w swoim regionie jako poważne opiniotwórcze medium wpływające na społeczność lokalną.
Szansa stać się w ten sposób źródłem istotnych i ciekawych informacji dla własnego środowiska czytelników.
 

Co my oferujemy
Wspólnie budowanie pozycji oraz marki dziennika – Zd24.pl.  Proponujemy wsparcie merytoryczne redakcji regionalnej, pomoc w uruchomieniu własnej redakcji, częściową obsługę informatyczną oraz reklam, wsparcie przy pozycjonowaniu, możliwość korzystania ze studenckich praktyk dziennikarskich, itd.).
 

Na czym zarabiasz:
Płatne patronaty akcji i imprez społecznych, kulturalnych, konferencji (działania Polska Lokalna i własnym regionie) – prowizja 65%
Sprzedaż pozycji reklamowych i artykułów sponsorowanych, materiałów video, zdjęć (Polska Lokalna – redakcje) – prowizja 65%
Sprzedaż pozycji reklamowych w dziale Polska Lokalna – prowizja 65 %
Sprzedaż reklam – cały portal oraz pozostałe działy tematyczne – prowizja 35%
Sprzedaż ECO Certyfikatu w swoim regionie – prowizja 35%
Pozostałe – prowizja 50%

Zanim damy Ci wyłączność, przeprowadzimy z Tobą rozmowę i wstępną kwalifikację. Prześlij nam próbki tekstów, które Twoja redakcja publikowałaby w portalu oraz krótki biznesplan. Odpowiedz w nim na pytanie, jak zamierzasz pozyskiwać Partnerów – Reklamodawców dla Twojego działu, redakcji, itd.

Podstawowe pytania odn franczyzy Dziennika dla Redakcji Regionalnych
1.Z skąd i jak będą czerpane zawartości merytoryczne i informacje dla własnej redakcji
2.Czy będą Państwo w stanie zapewnić właściwą jakość oraz atrakcyjność i ilość wymaganych dziennych publikacji dla własnej redakcji ( warunki publikacji określone w załączniku nr 1 )
3.Jak Państwo zamierzają pozyskiwać fundusze oraz reklamodawców po okresie próbnym dwóch miesięcy od podjęcia współpracy
4.W jaki sposób zamierzają Państwo zwiększyć popularność swojej redakcji a tym samym zwiększyć ilość czytelników ( internatów ) oraz przychodów.

Załącznik nr 1
Wymagane minimalne ilości publikacji dziennych w regionach:
1. Dział Wiadomość – Wydarzenia – 1/2 publikacje dziennie – newsy (od poniedziałku do piątku włącznie), minimalna ilość znaków w art 500 + zdjęcie
2. Dział Kultura – Rozrywka – Sport – 1/2 publikacje dziennie – newsy (od poniedziałku do piątku włącznie), minimalna ilość znaków w art 500 + zdjęcie
3.Pozostałe działy, minimalna ilość publikacji dla każdego z działów w tygodniu – 1 ( licząc od poniedziałku do piątku włącznie) – minimalna ilość znaków w art 1500 + zdjęcie

Redakcja Portalu zastrzega sobie prawo do publikowania materiałów z Redakcji Regionalnych w innych działach portalu będących wynikiem pracy redakcji regionalnych jako w spół właściciel.

Kontakt:
tel. 781 111 011
e-mail. redakcja@zielonydziennik.pl

Poprzedni artykułReklama
Następny artykułRegulamin
PODZIEL SIĘ