Polskie drogi, oj, długo jeszcze

1
1319
views

Rząd zamierza ograniczyć inwestycje drogowe i w latach 2014-20 wybudować zaledwie 616 km dróg ekspresowych – ustaliła „Gazeta Wyborcza”.

Od lat słyszymy o pięknych autostradach i drogach ekspresowych. Planów i zapowiedzi było już bez liku.

Wg najnowszego harmonogramu, po 2014 r. skala inwestycji drogowych znacznie zmaleje. I tak np. jedna z najważniejszych tras S7 z Krakowa do Gdańska, zamiast w 2012 r., zostanie ukończona dopiero w 2020 r

Dokument w ogóle nie mówi o części A1 Piotrków Trybunalski – Pyrzowice oraz odcinku A2 łączącym Warszawę z granicą wschodnią.

Co nas może czekać w inwestycjach drogowych przez najbliższe lata, dowiemy się z „Gazety Wyborczej”.

Źródło informacji: PAP

1 KOMENTARZ

 1. PARTIE ZNÓW ZROBIĄ DUŻO SZUMU I NAM OBYWATELOM …….NAOBIECUJĄ!!!

  Społeczeństwo polskie powinno wreszcie przejrzeć na oczy i wyciągnąć wnioski oraz realnie podejść do nadchodzących wyborów!

  Czas najwyższy zauważyć , że żadna partia w Polsce i na świecie nie dotrzymuje obietnic wyborczych.Po dojściu do Władzy postępuje w/g zasady „Rząd się sam wyżywi” i obsadza wszystkie stanowiska w państwie swoimi zasłużonymi dla partii działaczami…

  MY OBYWATELE RP POWINNIŚMY WZIĄĆ NASZE SPRAWY WE WŁASNE RĘCE I SAMI KANDYDOWAĆ DO SENATU.

  W tych wyborach jest już do senatu ordynacja wyborcza , która to umożliwia i daje szanse być wybranym znanemu w dobrego działania na rzecz lokalnej społeczności człowiekowi nie należącemu do żadnej Partii.

  Wszystkich polaków , którym leży na sercu dobro Rzeczpospolitej Polskiej i chcą kandydować do SENATU lub podjąć współpracę z ruchem obywatelskim PRACA DLA POLSKI proszę o kontakt ze mną pod nr 604-399-321 , mail:prezydent@fundacja-slawpol.eu

  Zapraszam Was OBYWATELE RP zajrzyjcie na http://www.pracadlapolski.pl i napiszcie jak można zmienić na lepsze życie przeciętnego polaka.

  pozdrawiam słonecznego i zapraszam Was kochani na urlop do mojego rodzinnego GDAŃSKA

  Przewodniczący
  http://www.pracadlapolski.pl
  SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI