Power up! Gadżety "prawdziwego" faceta

0
1702
views

Kiedy wychodzimy z domu, bierzemy ze sobą torbę z najpotrzebniejszymi rzeczami. Mężczyźni ograniczają się do kilku podstawowych przedmiotów (pamiętajmy, że długopis i kartkę zawsze można pożyczyć :), natomiast kobiety biorą za sobą niemal wszystko.

To stereotyp, ponieważ faceci kochają gadżety i nie lubią się z nimi rozstawać. Rynek (nie)potrzebnych dodatków do najróżniejszego sprzętu jest bardzo bogaty, niemal każde urządzenia da się „ulepszyć” o funkcje, których nikt (normalny) nie spodziewałby się. Czas na przejrzenie dostępnych gadżetów dla najpopularniejszych urządzeń, które zmienią współczesnego mężczyznę w MacGyver’a. Tak poza tym, to ciekawe, czy wiecie jak on miał na imię. Odpowiedzi na pytanie, szukacie na naszym profilu na facebooku! Like it!

10. Scosche RDTX-PRO
IPhone jest niesamowitym urządzeniem, które umożliwia swoim użytkownikom cały pakiet gadżetów, zmieniających ten telefon (a może to już tylko komputer z możliwością dzwonienia?) w na przykład detektor promieniowania.

Za równowartość 350$ możemy sprawdzić, czy nasze zdrowie jest zagrożone, czy grozi nam realne niebezpieczeństwo. 1000PLN to chyba mało, jak w grę wchodzi nasze zdrowie, prawda?

09. iPhone Virtual Reality Viewer
Tym razem, już mniejszym kosztem, ale możemy oglądając film na naszym telefonie, poczuć wszystkie emocje w technologii 3D! Pamiętając o doskonałym wyświetlaczu iPhone4, jesteśmy w stanie używając dodatkowej aplikacji, dołączonej do urządzenia, oglądać obraz w doskonałej jakości. Użytkownik będzie wyglądał naprawdę profesjonalnie. Szkoda, że walki Adamka nie zobaczymy w takim standardzie.

08. ePillow
Wszystko może być „i” albo „e”. Tak jak w tym dowcipie
– Jak nazywa się Egipt bez dostępu do Internetu?
– Gibt
Tym razem przyszła pora na użytkowników iPadów, którzy siedzą w domowym zaciszu potrzebują wygodnie korzystać ze swojego tableta. 30$ pozwoli na wygodne i komfortowe korzystanie z naszego urządzenia, ponieważ jest specjalnie wyprofilowane dla potrzeb produktu firmy Apple. E – Poduszka może nie będzie powodem do żartów, ale wyobraźnia producentów jest ogromna

07. Chef Sleeves
Artykuł skierowany jest z przestrogą dla mężczyzn, z uśmiechem dla Pań, ale tutaj wszystkie kobiety powinny być zadowolone. Najlepszymi kucharzami są przecież mężczyźni, tak więc ochrona tableta podczas kulinarnych zmagań powinna stanowić najwyższy priorytet. Rozbite jajko, rozlany olej, unoszące się w powietrzu przyprawy – mogą uszkodzić naszego małego przyjaciela. Chef Sleeves zapewni ochronę przez wilgocią, płynami i innymi zagrożeniami. 25 koszulek to równowartości 26$, a zadowolenie kobiet jest dla nas bezwartościowe (sformułowanie tego zdania w innych sposób, byłoby naruszeniem praw autorskich pewnego znanego producenta kart płatniczych :))

06. Spodnie
Laptopa nosimy w torbie, telefon w kieszeni. Dlaczego by nie spróbować tak z tabletem? Pewien producent spodni nam to umożliwia. Specjalnie dostosowana kieszeń pozwoli na komfortowy spacer po mieście, bez potrzeby chowania iPada do torby. Zmęczeni, możemy usiąść na ławce, czy zawitać do pobliskiej kawiarni i zacząć surfować po Internecie. Szkoda, że producent nie nadąża za modą, gdzie przecież królują węższe spodnie.

05. Bielizna
Nie polecam tego mężczyznom, ale co im szkodzi wręczyć coś takiego ukochanej. Mowa tutaj o stringach, które mają grafikę przedstawiającą iPhone’a. Chciałbym odblokować klawiaturę… ) 🙂

04. iPhone + pępowina
Coś dla młodych lub przyszłych ojców! Chcecie połączyć swój telefon z pępowiną? To świetnie się składa. Polecam poszukanie w Internecie filmiku. Wywołuje niesmak, stąd nie mam odwagi podać do niego linku.

03. Klimatyzowana koszula
Tytuł tego numeru mówi sam za siebie. Po co wydawać pieniądze w aptece na preparaty blokujące wydzielanie potu, jak można mieć 1 koszulę przez cały czas. Idealne rozwiązanie. Obecny trend na dezodoranty 48h i 72h ginie w możliwościach tej koszuli.

02. iPhone jako aparat fotograficzny
Specjalna obudowa w połączeniu z potężnym zestawem obiektywów, zmieni nasz telefon komórkowy w aparat fotograficzny o większej mocy.

01.Trumna

Oczywiście to tylko fotomontaż, ale po przeczytaniu tego artykułu, nie raz zastanawialiście się do czego zdolna jest ludzka wyobraźnia. Trumna stanowi idealne podsumowanie tego artykułu. Już szukam takiej dla siebie. W końcu ceny miejsc na cmentarzach, są często w granicach średniej klasy samochodu…

Kończąc, chciałbym dodać jeszcze, że każdy prawdziwy MacGyver powinien mieć przy sobie scyzoryk, taki jak ten:

Do zobaczenia w sieci!

Damian Szybisz