Zmiany w Rozkładzie Kolei Mazowieckich

0
1057
views

Z powodu przerwy w ruchu, wprowadzonej przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A -zarządcę infrastruktury – na trasie Warszawa-Dęblin, na odcinku Otwock-Śródborów, w dniach 1-5 października br. wystąpią utrudnienia w kursowaniu pociągów Kolei Mazowieckich.

Niestety część pociągów zostanie odwołana. Wszystkie pociągi jadące z Warszawy skończą swój bieg na stacji Otwock, a wszystkie pociągi z kierunku Dęblina/Pilawy zakończą swoja trasę na przystanku Śródborów. Pomiędzy stacjami Sródborów a Otwock zostanie uruchomiona zastępcza linia autobusowa. W związku z zamknięciem toru na linii nr 8 PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., w dniach 1-2 oraz 8-9 października br. na trasie Warszawa-Radom, na odcinku Warszawa Okęcie – Piaseczno część pociągów zostanie odwołana, natomiast część będzie kursować w skróconej relacji do/z stacji Warszawa-Zachodnia.

Na odcinku Czachówek Górny – Góra Kalwaria będzie prowadzony ruch wahadłowy. Niektóre pociągi będą kursowały według zastępczego rozkładu jazdy.

Szczegółowe informacje na temat zmian dostępne są na stronie internetowej www.mazowieckie.com.pl w zakładce „Rozkład jazdy pociągów” oraz w kasach biletowych Kolei Mazowieckich.

Daniel Fijorek