We Are The Ocean, The Blackout, Heroes Get Remembered

0
1425
views

Tegoroczna jesień będzie obfitowała w koncerty i wydarzenia kulturalne, a jednym z nich jest koncert ‘We Are The Ocean’ i ‘The Blackout’ z supportem‘Heroes Get Remembered’. 11 listopada 2011 w klubie Radio Luxemburg odbędą się koncerty tych trzech post-hardcorowych grup.

Najbardziej znaną z tej trójki jest ‘We Are The Ocean’. Ten brytyjski zespół, największy sukces odniósł dzięki ich najnowszemu albumowi ‘Go Now and Live’, który promowała piosenka ‘TheWaitingRoom’.Zespół jest bardzo dobrym połączeniem post-hardcoru w stylu ‘Alexisonfire’ i starego dobrego rocka. Jest to mieszkanka świetnych wokali, wpadających w ucho piosenek i charakterystycznych solówek gitarowych.

Drugą grupą jest ‘The Blackout’, który w większości przypadków supportuje‘WATO’ podczas ich tras koncertowych. ‘The Blackout’ to zespół, który już raz gościł w Polsce w tym roku. Polscy fani Jarocina mogli ich usłyszeć na festiwalu, gdzie ‘The Blackout’ został bardzo dobrze przyjęty. Zespół miał wtedy okazję spotkać się na jednej scenie z’Heroes Get Remembered’.

Natomiast ‘Heroes Ge Remembered’ jest nową polską grupą, którą szersza publiczność poznała podczas emisji program Must Be The Music. Po programie można ich było zobaczyć m.in. w Stodole i w Parku Sowińskiego podczas wakacyjnego Rock In Summer festiwal.Oprócz tego ‘HGR’ koncertuje w całym kraju i zyskuje nowych fanów, którzy z pewnością przyjadą na listopadowy koncert.

Teraz zespół jest w trakcie nagrywania swojej debiutanckiej płyty. Miejmy nadzieję, że ta młoda polska grupa dorówna tym brytyjskim izaowocuje to w przyszłości ciekawą współpracą.

Karolina Balcerzak