Super doping bez ekscesów

0
1271
views

Piłka nożna. Mecz „Zawiszy” z „Wisłą” Płock – wygrany przez bydgoszczan 2:1 – zabezpieczało ponad 200 bydgoskich policjantów. Funkcjonariusze nie odnotowali przypadków zakłócenia ładu i porządku.

W piątek na stadionie bydgoskiego „Zawiszy” odbył się mecz piłki nożnej. Drużyna naszego miasta podejmowała na swoim boisku piłkarzy „Wisły” Płock.
– Taka impreza to duże przedsięwzięcie organizacyjne także dla policji, której zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa i porządku – informuje st. asp. Maciej Osiński, z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy. -. Mundurowi patrolowali rejon przy stadionie oraz ulice naszego miasta. W zabezpieczeniu imprezy brało udział ponad 200 policjantów komendy miejskiej i oddziału prewencji. Widowisko odbywało się w miłej, sportowej atmosferze. Zarówno w trakcie imprezy, jak i po jej zakończeniu w Bydgoszczy funkcjonariusze nie odnotowali przypadków zakłócenia porządku.

l.k.

fot. z galerii fanów "Zawiszy"

http://zawiszafans.pl/galeria/mecz/Zawisza_Wisla_Plock_2011-09-30