Piraci z Karaibów" w Sali Kongesowej

0
948
views

W najbliższą niedzielę – 9 października, warszawska Sala Kongresowa zaprasza na premierowy koncert muzycznych utworów prosto z trylogii "Piraci z Karaibów".To wydarzenie nietylko dla fanów samego filmu oraz Jacka Sparrowa, ale również coś dobrego dla samych miłośników muzyki symfonicznej.

Nie da się ukryć, iż "Piraci z Karaibów" wraz z chwilą pojawienia się na ekranach kin podbili serca widzów z całego świata. Bilety na wszystkie części trylogii sprzedawały się w niezwykłym tempie. Szczególną sympatię zdobyła postać głównego bohatera – Jacka Sparrowa, w którego rolę wcielił się sam Johnny Deep, podbijając tym samym serca damskiej części publiczności. Warto również poświęcić uwagę samej ścieżce dźwiękowej do filmu. Fenomenalne soundtracki z wszystkich części stały się jednym z najpopularniejszych dźwięków, a to wszystko zasługa dwóch kompozytorów: Klausa Badelta i Hansa Zimmera.

W Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki, będą rozbrzmiewać suity orkiestrowe fragmentów ścieżek dźwiękowych trzech części filmu: „Klątwa Czarnej Perły”, „Skrzynia umarlaka” i „Na krańcu świata”. W świat pirackich tajemnic oraz opowieści o statkach, klątwach,skarbach i miłości wprowadzi publiczność Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus z towarzyszeniem chóru męskiego pod batutą Tadeusza Karolaka.
Bilety w cenie 180,120 i 60zł dostępne na: www.eBilet.pl, www.ticketpro.pl. www.eventim.pl oraz w Empiku.

Więcej informacji na: www.KoncertFilmowy.pl

Katarzyna Mazuruk