Europejskie Targi Muzyczne

0
1425
views

W ostatni weekend listopada, stolica będzie świadkiem wydarzenia na miarę światowych, prestiżowych imprez muzycznych. Mowa o Europejskich Targach Muzycznych Co Jest Grane, których celem jest promocja polskich artystów za granicą. 26 i 27 listopada, Pałac Kultury i Nauki, będzie miejscem spotkań twórców, producentów, dziennikarzy i przedstawicieli branży muzycznej z całego świata. To niezwykłe wydarzenie również dla samych fanów – liczne konferencje, dyskusje, projekcje, prezentacje muzycznych produktów i to, co najważniejsze – sama muzyka.

W ramach Muzycznych Targów, w najciekawszych klubach i kulturalnych miejscach Warszawy, odbędą się liczne koncerty z muzyką graną na żywo. Organizatorzy podkreślają, iż celem wydarzenia nie jest ograniczanie się do jednego gatunku muzyki. Wręcz przeciwnie – Targi służą temu, aby ukazać różnorodność polskiej kultury. Na muzycznych scenach będzie można usłyszeć wszystko – pop, folk, czy też mocne gitarowe granie oraz muzykę elektroniczną.
Ważnym elementem Europejskich Targów Muzycznych Co jest Grane, będzie produkcja Don’t Panic – We’re from Poland, podczas której zaprezentowana zostanie twórczość artystów reprezentujących Polskę na arenie międzynarodowej.
Europejskie Targi Muzyczne Co jest Grane, to jedno z nielicznych wydarzeń, gdzie w jednym miejscu mają okazję spotkać się wszyscy uczestnicy biznesu muzycznego.

Bilety wstępu na targi: jednodniowy – 10zł, dwudniowy – 15zł.

Katarzyna Mazuruk