Nawigacja Peiying z systemem Android

0
1263
views

Firma Peiying wprowadza na rynek nowy produkt – nawigację opartą na systemie Google Android 2.3. PY GPS7006 jest dedykowana dla tych osób, które w samochodzie spędzają dużo czasu i wymagają od urządzenia GPS trochę więcej.

PY GPS7006 z serii Exclusive to urządzenie łączące tablet, nawigację oraz centrum multimedialne. Produkt oparty jest na systemie operacyjnym Google Android 2.3, dzięki czemu użytkownicy mają możliwość instalacji Android Market, a tym samym dostępu do tysięcy potrzebnych im aplikacji. Zaletą produktu jest także szybki procesor ARMv6 720 MHz gwarantujący sprawne przeliczanie tras.

7 calowy ekran pojemnościowy charakteryzuje się wysoką czułością. Duży wyświetlacz pozwala widzieć więcej, zapewnia też komfort podczas korzystania z multimedialnych funkcji urządzenia. A tych ostatnich jest całkiem sporo. Użytkownicy nawigacji Peiying Exclusive PY-GPS7006 mogą w czasie postojów odtwarzać muzykę i filmy. Mają też możliwość odbioru naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T w standardzie MPEG4. Urządzenie możę łączyć się z internetem poprzez WiFi oraz pozwala na korzystanie z poczty e-mail.

Zaletami urządzania są: solidna aluminiowa i płaska obudowa oraz długo trzymająca bateria.

Peiying GPS 7006 Exlusive na rynku pojawi się z początkiem lutego. Urządzenie będzie dostępne w wersji bez mapy, w cenie około 650 PLN.

www.ZielonyDziennik.carfocus.pl