Przydomowe oczyszczalnie ścieków firmy Eko-Sum

3
1808
views

Witam, jestem na etapie szukania alternatywnego rozwiązania dla murowanego szamba, z którym od wielu lat mam rozmaite problemy. Zastanawiam się nad drenażową POŚ, oaz droższą oczyszczalnią ekologiczną BIO HERO firmy EKO-SUM. Czy ma ktoś zamontowane u siebie te oczyszczalnie? proszę o opinię na temat firmy EKO-SUM.

3 KOMENTARZE

 1. A czy nie lepiej:
  Przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków, typu EKO-BIO

  Najnowszy i najbardziej zaawansowany produkt firmy EKO-BIO. Starannie przemyślany, zaprojektowany i wykonany bez kompromisów. Oczyszczalnie EKO-BIO, w pełni spełniają przepisy (Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 24 lipca 2006 r. w sprawie warunków, jakie należy spełnić przy wprowadzaniu ścieków do wód lub ziemi… Dz.U. z 2006 nr 137 poz.984), a nawet wymagania prawa przekraczają oferując rewelacyjną jakość oczyszczonej wody.

  Można ją odprowadzać bezpośrednio do istniejących cieków wodnych, studni chłonnych lub na przykład, po prostu, podlewać ogród.

  Oczyszczalnie biologiczne produkujemy w trzech standardowych modelach: EKO-BIO 2500 ( nowość! – najniższa cena w Polsce ), EKO-BIO 4000 i EKO-BIO 8000. Każdy model oparty jest o tę samą zasadę działania, lecz przewidziany jest dla różnej ilości uzytkowników. Jesteśmy pewni jakości naszych wyrobów, dlatego jako jedni z nielicznych udzielamy aż 10-cio letniej gwarancji .

 2. witam
  czytając wypowiedzi zasada działania jest taka sama czy BIO-HERO ,BIO EKO kwestia ile masz miejsca na jaj zamontowanie. ja miejscem nie dysponuje i wybiorę BIO-HERO cena na dziś 5500 netto z dowozem atest jest zgodny z rozporządzeniem to po co przepłacać