Myśli nieuczesane – wernisaż Piotra Nadolskiego.

0
1096
views

Piotr Nadolski z wykształcenia elektronik, z pasji – muzyk i fotograf. Fotografią zajął się na poważnie w 2002r. Pochłonęła go fotografia przyrody, tak bardzo, że w 2004r.

został członkiem Związku Polskich Fotografów Przyrody ( obecnie jest jego prezesem ). W 2009r. zasilił szeregi Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego. Jego fotografie wykorzystane były podczas EXPO 2005 w Japonii ukazując piękno i niepowtarzalność polskiej przyrody. Laureat m. in. Międzynarodowych Festiwalach Fotografii Przyrodniczej w Izabelinie oraz konkursu „Ekologia w obiektywie”.

Od dziś ( 28.02.) do 19 marca w Galerii Fotografii Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego przy ul. Piotrkowskiej 102 będzie można oglądać wystawę fotografii Piotra Nadolskiego zatytułowaną „Myśli nieuczesane”.

Nadolski chce pokazać ciało kobiety bez doszukiwania się jakichkolwiek podtekstów. Bohaterkami jego prac są kobiety „codzienne”, a nie zawodowe modelki. Przedstawiając napotkanym na ulicy kobietom swój zamysł – projekt zapraszał je do współpracy.  Jak twierdzi sam autor: – „Wystawa jest więc efektem odwagi zarówno mojej, jak i modelek, którym bardzo dziękuję za wsparcie i współpracę.”

Wszystkich, których fascynuje piękno kobiecego ciała zapraszamy na „Myśli nieuczesane”.

Ena