Nowe oblicze diety

0
1424
views

To, że w chwili obecnej czytasz ten tekst świadczy o tym, że masz całkowicie dosyć własnej nadwagi i walki z nią za pomocą nieskutecznych i okropnych diet. Jesteś może zrezygnowany i nie masz pojęcia, co robić dalej. Może ta metoda jest dla Ciebie ostatnią szansą, rozpaczliwą próbą pozbycia się tuszy i problemów ze zdrowiem.

   Spieszę Cię uspokoić, ze ta próba  będzie skuteczna, że po kilkunastu dniach poczujesz się lepiej a waga zacznie spadać i nie będzie już rosła nigdy więcej, chyba że o tym zapomnisz..

     NOWE OBLICZE DIETY pomaga wszystkim bez wyjątku, ja sama na podstawie własnych doświadczeń stworzyłam ten program i stosuję go po dziś dzień. Moja waga od tego czasu wynosi 58 kg  i jest niezmienna pomimo upływu lat. Wielu moich znajomych stosowało tą metodę zawsze z pozytywnym rezultatem, polecając go innym.

Od wielu lat walczyłam z uporczywą nadwagą stosując wszystkie możliwe diety i  efekt był zawsze ten sam. Kilogramy powracały. Moje wieloletnie zmagania skończyły się bulimią i utratą nadziei na normalne życie. Pewnego dnia jednak usłyszałam jedno zdanie, które zmieniło wszystko.  „No cóż, jak pani sobie sama nie pomoże to nikt tego nie zrobi”.

Przekonałam się, że siła i możliwości do walki o własne życie są we mnie.  Metoda ta powstawała metodą prób i błędów. Dwa lata uczyłam się jeść i żyć zgodnie z zasadami, które przedstawiam dzisiaj .
  Żadna głodówka nie pomoże zrzucić nadwagi,  żadna gazetowa dieta nie jest dobra na dłuższą metę,  jedynie spójny i długofalowy program obejmujący każdą sferę  życia może przynieść trwały i pozytywny efekt.

   Mam wiele zainteresowań i dlatego wielu moich znajomych skorzystało z tej metody i  osiągnęli trwałe efekty. Sama obecnie mam kondycję i parametry medyczne lepsze niż kiedykolwiek w swoim życiu.

Metoda ta
– pozwala pozbyć się nadwagi raz na zawsze,
– przywraca pewność siebie i radość życia,
– ułatwia rozpoczęcie życia na zupełnie nowym poziomie.
Bardzo wielu ludzi, zdumionych moją przemianą prosiło mnie o pomoc i efekt zawsze był rewelacyjny.
Po zastosowaniu tej metody ich waga osiągała normę i żaden z nich nigdy nie powrócił do dawnej wagi i dawnych przyzwyczajeń.
Na podstawie własnych doświadczeń stworzyłam
NOWE OBLICZE DIETY.
Jest to metoda czytelna dla wszystkich, łatwa w stosowaniu i nie wymagająca wielkich wyrzeczeń od stosujących go osób.
   Program ten obejmuje trzy etapy. Pierwszy z nich to 14 dniowy detoks, który pozwala oczyścić organizm z toksyn i nadmiaru wody oraz zapoczątkowuje utratę wagi. Większość osób traci w tym okresie od 3 do 6 kg. Etap drugi to 28 dni właściwej utraty wagi na skutek prawidłowego odżywiania i odpowiednio dobranego wysiłku fizycznego, etap trzeci, 14 dniowy utrwala osiągnięty rezultat.

   Zaletą tego programu jest trwała zmian nawyków żywieniowych i stylu życia. Każda ze stosujących go osób nie powróciła do dawnego stylu życia nie dlatego, że nie miała takiej możliwości, ale dlatego, że tego nie chciała ani nie potrzebowała. Stąd jej niezwykła skuteczność. Średnia utrata wagi u stosujących tą metodę osób to 12 kg w 8 tygodni. Oczywiście jest to pewna wartość statystyczna, przedział utraty wagi zawiera się pomiędzy 8 a 17 kg.
Każdy z tych etapów zawiera nie tylko wiedzę teoretyczną, ale też spis dozwolonych produktów oraz schemat komponowania posiłków. Etap pierwszy ma ustalony jadłospis na pełne 14 dni detoksu.

Zdaję sobie sprawę, że każdy z Czytelników może mieć do mnie pytania. D
Oczywiście każdy zainteresowany tematem może się ze mną skontaktować osobiście po wcześniejszym uzgodnieniu.
Wszystkich serdecznie zapraszam i życzę wspaniałych efektów.

 

Aneta Tamborska

Redaktor Działu zdrowa żywność – diety

Aneta Tamborska

www.anetatamborska.pl
email : anetadruck@op.pl
skype: aneta.tamborska66