Pokażmy, co mamy w Bydgoszczy

0
1120
views

Pokaż wreszcie, co masz w mieście – pod taką nazwą trwa ogólnopolski konkurs, który ma promować polskie miasta w świecie. Na zwycięskie miasto czeka m.in. film promocyjny wyemitowany w popularnym kanale podróżniczym Travel Channel.

Organizatorem konkursu jest globalny portal społecznościowy Placeknow.com. Oprócz filmu promocyjnego w kanale Travel Channel na zwycięskie miasto czeka artykuł promocyjny w magazynie Poznaj Świat oraz wirtualny spacer składający się ze 100 panoram, umożliwiający zwiedzanie miasta bez wychodzenia z domu i zachęcający turystów do odwiedzin danego miasta.

Nagrody, m.in. skok na bungee, lot szybowcem, zestawy książek i filmów z autografami podróżniczki Martyny Wojciechowskiej, plecaki turystyczne i gadżety, czekają także na najbardziej aktywnych użytkowników portalu, którzy przyłączą się do konkursowej zabawy.

Miasta w konkursie zbierają punkty. Zwycięzcą zostanie miasto z największą liczbą punktów. Miasta można wspierać na dwa sposoby: dodając zdjęcia prezentujące nasze ulubione zakątki w mieście lub występując na portalu w charakterze obserwatora danego miasta. Konkurs trwa do 31 maja.

Więcej informacji na konkursowej stronie

 

Źródło: bydgoszcz.pl