Bogusław Linda ponownie uświetnia polskie lokalizacje

0
1357
views

PlayStation All Stars Battle Royale – Mistrzowska gra z mistrzowską obsadą. Warszawa, 3 lipca 2012 r.– Sony Computer Entertainment Polska ma przyjemność poinformować, że w najnowszej grze PlayStation All Stars Battle Royale oprócz znakomitych postaci z gier pojawią się także znakomite głosy.

W roli Kratosa ponownie niezastąpiony Bogusław Linda.

PlayStation All Stars Battle Royale to wielopoziomowa bijatyka przeznaczona do rozgrywki dla jednego gracza, jak również do gry wieloosobowej, w której może uczestniczyć do czterech graczy. Pojedynki rozgrywają się na arenach i w sceneriach znanych z gier firmowanych logo PlayStation. Gra dostępna będzie na systemy PlayStation 3 i PlayStation Vita i wykorzystywać będzie funkcję gry międzyplatformowej.

Postaci, które napewno pojawią się w pełnej wersji tytułu to – Kratos (seria God of War), Sweet Tooth (Twisted Metal), PaRappa (cykl PaRappa the Rapper), Sly (Sly Cooper), Radec (seria Killzone) oraz Fat Princess (Fat Princess). Z czasem pojawiać się będą także inni bohaterowie. Każdy z nich będzie dysponować wyjątkowymi zdolnościami, nawiązującymi do gier, z których się wywodzą, a także specjalnymi „atakami”.

Mamy przyjemność poinformować, że w roli Kratosa w grze PlayStation All Stars Battle Royale ponownie usłyszymy Bogusława Lindę. „Kratos powraca po raz kolejny, tym razem w nietypowym towarzystwie, a wraz z nim niezrównany Bogusław Linda, którego głos jest nierozerwalnie związany z ta postacią. PlayStation All Stars Battle Royale jest wypełnione po brzegi kultowymi bohaterami związanymi z PlayStation, nie może więc zabraknąć ich kultowych głosów” – mówi Stefan Nabiałczyk, Junior Product Manager SCE Polska.

***********************************************************************
Informacje o firmie Sony Computer Entertainment Europe Ltd.:

Sony Computer Entertainment Europe (SCEE), z siedzibą w Londynie, odpowiada za dystrybucję, marketing i sprzedaż produktów PlayStation®3, PlayStation®Vita , PlayStation®2, PSP™ (PlayStation®Portable) oraz PlayStation®Network w 109 terytoriach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Oceanii. SCEE jest także producentem i dystrybutorem oprogramowania do wymienionych produktów oraz zarządza programami licencyjnymi podmiotów trzecich do tych produktów na wspomnianych terytoriach.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.playstation.com.