Kontrowersyjny show na Stadionie Narodowym

0
777
views

Jutro koncert Madonny. Widzowie przed spektaklem obejrzą krótki trzyminutowy film upamiętniający 68. rocznice Powstania Warszawskiego. Po czym zaczyna się czarna msza – tak twierdzą księża egzorcyści.

W związku z występem skandalizującej artystki parafie diecezji warszawsko-praskiej ogłosiły mobilizację. Arcybiskup Henryk Hoser wystosował apel o modlitwę za grzechy bluźnierstwa. O godzinie 21. w dzień koncertu odbywać się będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu w katedrze warszawsko praskiej. Na placu przy pomniku Kardynała Wyszyńskiego na Krakowskim Przedmieściu zebrani wezmą udział w różańcu wynagradzającym Bogu grzech koncertu Madonny.

Do modlitwy zachęcają egzorcyści zaniepokojeni skalą antychrześcijańskich działań piosenkarki. "Będziemy świadkami profanacji krzyża, symbolicznego zburzenia katedry i oddawania czci czarnej postaci" – ostrzegają duchowni. Madonna gra 88 koncertów w ostępach 2-3 dniowych i robi to w pół roku! "Człowiek o własnych siłach nie jest w stanie tego zrobić" – piszą ks. Andrzej Grefkowicz, o. Robert Więcek SJ i ks. Paweł Pająk.

Jak donosi Gazeta Wyborcza, 1 sierpnia o godzinie 21 Madonna zaczyna swój występ. Wokalistka znana z teledysku Like a prayer pokaże swój show na stadionie narodowym w rocznicę Powstania Warszawskiego.

źródła: wyborzca.pl  ekai.pl