Legia zmierzy się z SV Ried

0
1229
views

Swojemu zespołowi daję 30 procent. Jesteśmy małym, skromnym klubem, dla którego już sama gra na tym etapie jest sukcesem. Nie możemy się z wami równać- mówi trener SV Red Heinz Fuchsbichler

Legia Warszawa zmierzy się z austriackim SV Red w ramach kwalifikacji do Ligii Europejskiej. Dotychczasowy przebieg kwalifikacji daje nadzieje na dobry wynik, warszawski klub właśnie wygrał obydwa spotkania z Metalurgesm Lipawą. Mecz przeciw SV Red dziś o 19.

Obserwatorzy wskazują na nas jako faworytów. – Wszyscy liczymy, że tym razem legioniści wygrają na wyjeździe – mówi trener Jan Urban. Polacy wystawiają zgrany zespół, silną stroną naszej drużyny są doświadczeni zawodnicy i to, że nie opieramy się na na jednym, czy nawet dwóch liderach, nie mamy słabego ogniwa W drużynie przeciwnej trudno szukać godnych przeciwników.

Reprezentanci polskiej drużyny nie obiecują jednak łatwego zwycięstwa.
Będzie ciężko-ostrzega nasz napastnik Marek Saganowski Przed nami trudny mecz-zapowiada Jak Urban. Zawodnicy SV Ried są dobrze wytrenowani technicznie i potrafią skutecznie grac w defensywie. Do niedawna w konfrontacji z Austriakami polska drużyna nie miała szczęścia. Z czterech meczów jeden zremisowali, a trzy przegrali.
Trzeba przełamać to fatum i awansować dalej. słyszymy od Jana Urbana.