Nowe oblicze diety – broń przeciwko nadwadze w każdym wieku

0
1404
views

Bardzo wielu ludzi, których znam boi się rozpoczynać jakąkolwiek kurację odchudzającą w obawie przed głodem, niepowodzeniem, reakcją otoczenia, szczególnie w dojrzałym wieku.

Wiem, że wśród wielu osób z nadwagą funkcjonuje obiegowa opinia, że po czterdziestym roku życia odchudzanie jest niezwykle trudne, że im dana osoba jest starsza, tym mniej ma szansę na powodzenie kuracji.

   Wielu spośród moich Klientów, przychodzących po pomoc w początkowym stadium terapii jest pełna obaw i niedowierzania co do jej rezultatów. Jest dla nich wręcz utopią fakt, o którym informuję każdego z nich na samym początku, że można cofnąć czas, że można przyspieszyć metabolizm i odzyskać sprawność oraz piękną sylwetkę w każdym wieku.
   Mój program NOWE OBLICZE DIETY nie został stworzony dla modelek czy ludzi bardzo młodych. Jest skuteczny w każdym wieku, również w przypadku osób w wieku emerytalnym i chorujących na choroby przewlekłe, takie jak zaburzenia funkcjonowania tarczycy czy nadciśnienie.
   W większości przypadków parametry medyczne, regularnie kontrolowane przez lekarzy powracają do normy.  Dzieje się tak nie tylko u moich Klientów pozostających pod moją bezpośrednią opieką, ale również u tych, którzy otrzymali ten program w formie poradnika i stosują się do jego zaleceń, pozostając ze mną w stałym kontakcie poprzez pocztę elektroniczną czy telefon. Oto historia jednej z takich osób, Pani Basi, której marzeniem było odzyskanie zgrabnej sylwetki z okazji I Komunii Św. Jej ukochanej wnuczki. Pani Barbara jest osobą 65-letnią z nadciśnieniem i chorobą tarczycy. W marcu tego roku poprosiła mnie o pomoc, ważąc 86 kg przy wzroście 164 cm. Wielokrotnie próbowała różnych diet rodem z kolorowych tygodników, zawsze jednak początkowo utracone kilogramy powracały z odpowiednim „dodatkiem”.

Program NOWE OBLICZE DIETY budził zatem u niej zrozumiały sceptycyzm, ale jednak zgodziła się spróbować tej metody. Ku Jej ogromnemu zaskoczeniu nie tylko waga zaczęła sukcesywnie spadać, co regularnie kontrolowała w miejscowym ośrodku zdrowia, ale również Jej samopoczucie zaczęło się zmieniać. Odzyskała energię i radość życia, będąc utalentowaną krawcową z przyjemnością zmniejszała kolejne elementy swojej garderoby, budząc zrozumiały podziw otoczenia. W dniu I Komunii Św. swojej wnuczki, po dwóch miesiącach kuracji, Pani Barbara była lżejsza o 10 kg, a Jej obwody w biuście, pod biustem, w talii i biodrach zmniejszyły się średnio o 15 cm!

    Wyglądała wspaniale i tak się również czuła. Do dnia dzisiejszego Jej waga zmniejszyła się od początku kuracji o 14 kg i efekt ten utrzymuje się bez żadnych problemów, obwody zmniejszyły się o kolejne centymetry, dając efekt od rozpoczęcia kuracji ich spadku  średnio o 18 cm.  Ostatnio przeprowadzone testy medyczne pokazały powrót do normy parametrów obrazu krwi, nadciśnienie ustąpiło niemal całkowicie, parametry lipidów są w normie, jak również poziom hormonów tarczycy.  Waga nie rośnie, a Pani Barbara dzień po dniu emanuje nie tylko godną podziwu dojrzałą urodą, ale również młodzieńczą energią i radością życia.
    Takich przypadków mam wiele i są dla mnie źródłem niesłabnącej satysfakcji. Mam nadzieję, że dla wielu osób w podobnym wieku artykuł ten będzie również promykiem nadziei.

 

Aneta Tamborska

Redaktor Działu zdrowa żywność – diety

Aneta Tamborska

Zapraszam  do kontaktu  na skype i FB.
Skype : aneta.tamborska.66
FB: Aneta Tamborska,