LUZTRO Fashion w CH PLAZA TORUŃ

0
1691
views

 W najbliższą niedzielę (7.10.2012) do CH Plaza Toruń gdzie od godziny 15.00 możemy wziąść udział w nie codziennym wydarzeniu… "MAMA na obcasach"!

Osobiście jako stylista ubioru zapraszam wszystkie chętne MAMY do specjalnie przygotowanego na te okazję mini Atelier LUZTRO Fashion na darmowe konsultacje "TWOJE Must Have" czyli porady z dziedziny mody, co i jak nosić by każdego dnia wyglądać pięknie i atrakcyjnie!

Droga mamo, zapomniałaś już jak cudownie wyglądasz w makijażu i szpilkach?Zrób coś dla siebie aby poczuć się nie tylko supermamą ale także atrakcyjną kobietą! Już w niedziele 07.10.2012 w C.H. Toruń Plaza odbędą się całodniowe bezpłatne porady, pokazy, wykłady przygotowane specjalnie dla Ciebie.

Mamy będą miały okazję zasięgnąć porady kosmetyczki, wizażystki, stylistów, dietetyczki, nauczyć się robić efektowny makijaż czy przebadać sobie cerę. W programie również mnóstwo atrakcji dla dzieci: nauka tańca, gry w piłkę nożną, tenisa a także języka angielskiego. W Fantasy Park przygotowaliśmy specjalny program zarówno dla tych starszych jak i młodszych uczestników imprezy.

Więcej szczegółów o akcji na Facebook
 

Zapraszam serdecznie, stylista Robert Karlewski.