Toruński Festiwal Smaków

0
1196
views

Już w ten weekend 16-17 marca w Centrum Targowym „Park” w Toruniu odbędzie się III edycja Targów Turystycznych Wypoczynek. Targom towarzyszyć będzie Toruński Festiwal Smaków.

Na targach dowiemy się jaki egzotyczny zakątek warto obrać za cel podróży, a także w jakich nieznanych dotąd,  fascynujących miejscach, wypocząć w naszym kraju. Ponadto wystawcy zaprezentują pomysły jak zdrowo i aktywnie spędzić czas wolny nie wyjeżdżając poza miejsce zamieszkania.
Wśród wystawców targów znajdą się biura podróży, ośrodki wypoczynkowe i pensjonaty, pola kempingowe, reprezentacje miast i regionów turystycznych, specjalistów w dziedzinie medycyny podróży, miejsca rodzinnego wypoczynku, organizatorów obozów, kolonii a także instruktorów sportów wodnych.

Wyjątkową atrakcję stanowić będzie spotkanie ze specjalistą geocachingu – organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy w poszukiwanie skarbów za pomocą odbiornika GPS. W sobotę o godz. 12.00 odbędzie się prezentacja tej ciekawej odmiany turystyki aktywnej, połączona z pokazem. Na targach zaprezentuje się również park dinozaurów, miasteczko westernowe oraz Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka.
Toruński Festiwal Smaków 2013.

Imprezie tradycyjnie towarzyszy Toruński Festiwal Smaków, który stanowi niepowtarzalną okazję do spróbowania i zakupu smacznych wyrobów podchodzących z różnych regionów Polski, takich jak pieczywo na zakwasie, tradycyjne wędliny, sery kozie, razowe mąki i makarony, bułgarskie pasty i przetwory, oliwy tłoczone na zimno, z także miody, andruty i pierniki.