Europejski Festiwal Rozrywki BYDGOSZCZ 2013

0
1203
views

Już 23 marca 2013 roku w Bydgoszczy rozpocznie się druga edycja Europejskiego Festiwalu Rozrywki. Mieszkańców Bydgoszczy i turystów czeka dwa tygodnie doskonałej zabawy i ekstremalnej rozrywki w tle klimatycznego Jarmarku Wielkanocnego…

Europejski Festiwal Rozrywki Bydgoszcz 2013 potrwa do 7 kwietnia. Czym nas zaskoczy Europejski Festiwal Rozrywki… Tegoroczna edycja Europejskiego Festiwalu Rozrywki zaskoczy nas wieloma atrakcjami i nowościami. Przede wszystkim odbędzie się w nowej, innej niż dotychczas formule. Zmieni się obszar imprezy. W minionym roku festiwal odbył się przy ulicy Grodzkiej na Rybim Rynku i Placu Solnym.

W tym roku Europejski Festiwal Rozrywki swoim zasięgiem obejmie most nad rzeką Brda, ulicę Mostową, Stary Rynek oraz Plac Solny i Rybi Rynek przy ulicy Grodzkiej. Do Bydgoszczy ponownie zawitają najnowocześniejsze mobilne urządzenia rozrywkowe z Europy Zachodniej. Jednak niektóre z nich pojawią się w Polsce po raz pierwszy. Absolutna nowością i hitem tegorocznej edycji Europejskiego Festiwalu Rozrywki będzie ogromna, bo aż 60 metrowa kosmiczna wieża z karuzelą łańcuchową. W Europie są tylko trzy takie wieże. Jedna z nich po raz pierwszy pojawi się w Polsce i to właśnie w Bydgoszczy na Placu Solnym! AROUND THE WORLD – bo tak nazywa się ta atrakcja z pewnością podniesie poziom adrenaliny i będzie jedną z największych niespodzianek festiwalu.

Tegoroczny Europejski Festiwal Rozrywki zaskoczy także zmianą lokalizacji Diabelskiego Młyna. Z Placu Solnego zostanie przeniesiony na Stary Rynek. Dzięki temu panoramę miasta będzie można podziwiać z zupełnie nowej perspektywy. Nowa odsłona jarmarku handlowego zadziwi wszystkich.

Sprzedaż tradycyjnych wyrobów oraz unikatowych pamiątek po raz pierwszy odbędzie się w charakterze Jarmarku Wielkanocnego. Jarmark Wielkanocny pełen pyszności i unikatów Jarmark Wielkanocny – niezwykły akcent tradycji w nowoczesnym otoczeniu – zaskoczy nie tylko nową formą, wiosennym klimatem ale przede wszystkim nową lokalizacją. W tym roku Jarmark Wielkanocny zlokalizowany zostanie na ul. Mostowej i na moście nad rzeką Brda. Nowa forma jarmarku Wielkanocnego rozciągać się będzie na ulicy Mostowej na moście nad rzeką Brda w kierunku Starego Rynku.

Zapraszamy w dniach od 23 marca do 7 kwietnia 2013
Lunapark codziennie w godzinach:
od poniedziałku do piątku od godziny 13.00
w soboty i niedziele oraz Święta Wielkanocne od godziny 11.00
Jarmark Wielkanocny codziennie od godz. 11.00
 

Europejski Festiwal Rozrywki Bydgoszcz 2013 czas zacząć!

Więcej informacji>>>

Redakcja PT