Targi Pracy, Przedsiębiorczości i Edukacji w Gdańsku

0
1295
views

Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku wraz z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Gdańsku są organizatorami Międzynarodowych Pomorskich Metropolitalnych Targów Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości. Pracodawcy i poszukujący pracy spotkają się 17 kwietnia 2013 roku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo w Gdańsku.

Nowa formuła targów, które w tak dużej odsłonie na ogólnopolskim rynku pracy pojawiły się po raz pierwszy w roku 2012,  przyciągnęła rekordową liczbę 300 wystawców, wśród których znaleźli się zarówno pracodawcy, jak i instytucje z otoczenia przedsiębiorczości, a także przedstawiciele szkół i uczelni wyższych. Sukces ubiegłorocznej edycji MMTPEiP potwierdziła również liczba odwiedzających.

Ogromna promocja całego wydarzenia oraz duża różnorodność ofert pracy zadecydowały o niewątpliwym powodzeniu tego przedsięwzięcia. Organizatorzy zapraszają do współpracy pracodawców, którzy posiadają co najmniej jedno wolne miejsce pracy. Udział w targach zapewnia wiele korzyści. Każdy pracodawca ma możliwość dokonania wstępnej selekcji kandydatów i dotarcia z ofertami bezpośrednio do wybranej grupy odbiorców, co pozwoli na skuteczne uzupełnienie kadry, a także szeroką promocję firmy i kreowanie jej pozytywnego wizerunku.

Targi to spotkania z doradcami zawodowymi, agencjami zatrudnienia, doradcami EURES, przedstawicielami szkół i uczelni wyższych oraz instytucjami z otoczenia przedsiębiorczości.

Targi to również konkurs dla wystawców na najładniejsze stoisko. Dla odwiedzających – loteria i wiele innych atrakcji.

więcej>>>

Fot.www.pomorskie.eu

Redakcja PL