Polska Noc Kabaretowa w Bydgoszczy

0
898
views

24 maja o godz. 19.00 w bydgoskiej Hali Łuczniczka wystąpią gwiazdy polskiego kabaretu, m.in. Marcin Daniec, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, który w tym roku obchodzi swoje dziesięciolecie.

Są naszą tradycją i narodowym sportem, w którym zawsze wygrywamy. Polskie Noce Kabaretowe to wieloletnia historia, która nie ma swojego odpowiednika nigdzie indziej na świecie.

To także wspólny projekt grupy kabaretowych przyjaciół, którzy z szacunku do polskiej tradycji chcą ją kontynuować i ubarwiać nutką nowoczesności. Podczas Nocy Kabaretowych widzowie zasmakują różnorodności rodzimego kabaretu i odkryją wszystkie jego oblicza. Naszą kabaretową drużynę narodową tworzą przedstawiciele dojrzałej ligi, którym sekundują młodzi, ale już utytułowani zawodnicy. Wspólnie grają do jednej bramki, a ich celem jest dostarczenie publiczności wspaniałej zabawy, której jakość godna jest miana Polskich Nocy Kabaretowych.

Prowadzenie Polskiej Nocy Kabaretowej to nie lada wyzwanie, którego podjęli się doświadczeni i lubiani przez publiczność artyści. Tegoroczną edycję Polskich Nocy Kabaretowych poprowadzi Kabaret Skeczów Męczących.

Fot.www.luczniczka.bydgoszcz.pl

Redakcja PL