Cudowna kampania Warmii i Mazur

0
960
views

Ruszyła „Cudowna kampania Warmii i Mazur”, której celem jest zwiększenie rozpoznawalności regionu Warmii i Mazur w kraju oraz wybranych krajach zagranicznych tj. w Niemczech, Czechach, Belgii na Litwie, Słowacji i Ukrainie.

Wykonawcą kampanii promocyjnej regionu jest firma Ecorys Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie wybrana w ramach postępowania publicznego.

Założenia kampanii oparte są na 24 layoutach eksponujących naturalne piękno regionu oraz jego atrakcje turystyczne poprzez wykorzystanie autentycznych zdjęć z regionu Warmii i Mazur, zawierających hasła zaczynające się od słów „Cudownie!”. Dodatkowo nagrane zostaną spoty reklamowe, które zobrazują pozytywne emocje i wrażenia wywołane pobytem na Warmii i Mazurach. Kreacja kampanii została wybrana w wyniku otwartego konkursu, której autorem było konsorcjum firm Studio Gravite z siedzibą w Olsztynie oraz RedComm Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Kampanię promocyjną Warmii i Mazur będzie można zobaczyć w telewizji, Internecie, pociągach Eurocity i Intercity oraz nośnikach outdoorowych. Już od dzisiaj podróżni wybranych połączeń pociągów EC i IC, mieszkańcy 6 krajów za granicą oraz mieszkańcy Warszawy korzystający z metra mogą podziwiać uroki i atrakcje Warmii i Mazur. Od czerwca do października w kraju i za granicą kampania wzmocniona zostanie ekspozycją na nośnikach outdoorowych oraz reklamą internetową m.in. na portalu Wirtualnej Polski, Onecie czy MSN. Dodatkowo emitowane będą spoty reklamowe m.in. w Polsacie, TVN, TVP1, Discovery Channel, FOXLife, TVN Style, Comedy Central czy BBC Knowledge.

Kampania medialno-wizualna Warmii i Mazur o wartości 9.775.000,00 PLN realizowana jest w ramach projektu „Kampania promocji turystycznej Warmii i Mazur” dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.

Fot.portal.warmia.mazury.pl
Redakcja PL