NaviExpert Play 6.1 także na Androidach

0
1091
views

Abonenci sieci Play mogą już używać nowej wersji nawigacji NaviExpert Play 6.1. W porównaniu do poprzednich wersji, wzbogacono ją o kompatybilność z Androidem, wyszukiwanie ekonomicznej trasy przejazdu, zmodyfikowaną wyszukiwarkę kontekstową i nowy głos lektorki, nieprzypadkowo nazwanej Dżoana. Wszyscy nowi użytkownicy NaviExpert Play mogą przez pierwszych 7 dni korzystać z nawigacji bezpłatnie.

Trasa ECO tworzona jest na podstawie danych zebranych z pomocą technologii Community Traffic. Nawigacja bierze pod uwagę wartości spalania samochodu podane przez użytkownika w ustawieniach aplikacji i dane o prędkościach przejazdu na alternatywnych odcinkach. Funkcja pomaga zaoszczędzić do 10 proc. paliwa.

Podczas wyszukiwania kontekstowego POI w NaviExpert Play 6.1, użytkownicy uzyskają podpowiedzi wyrazów z polskimi literami, przyspieszające odnajdywanie punktów użyteczności publicznej. Wielu użytkowników zainteresuje również nowy głos lektorki – Dżoany – przypominający sposób mówienia prowadzącej popularny program telewizyjny.

Teraz z aplikacji mogą korzystać także właściciele telefonów z systemem Android.

www.zielonydziennik.carfocus.pl