Dofinansowanie z Unii na budowę zamków z piasku

0
1372
views

Choć dla wielu może się to wydać absurdalne, okazuje się że każdy pomysł może być początkiem dobrego biznesu. Udowodnił to pewien 28-letni mężczyzna z Kołobrzegu, który spełniając swoje marzenie postarał się o 40 tys. zł dofinansowania z Unii Europejskiej na budowę zamków z piasku.

– ,,Od dziecka lubiłem to robić, ale nigdy nie sądziłem, że można z tego żyć Gdy po studiach jako konserwator zabytków nie znalazłem pracy, wyszedłem na plażę i z nudów wybudowałem pierwszy piaskowy zamek, który wzbudził duże zainteresowanie spacerujących turystów. Z czasem założył firmę i teraz otrzymał na jej działalność’’ – powiedział Faktowi 28-latek.

Gdyby sam o tym nie powiedział pewnie nikt by nie uwierzył, że taka działalność może spotkać się ze wsparciem finansowym ze strony Unii.

Okazuje się jednak, iż jeśli się czegoś bardzo chce i posiada się idealny biznes plan zawsze jest możliwość, że zostaniemy szczęśliwie obdarzeni dofinansowaniem, które bez wątpienia jest dużym wsparciem w każdym przedsięwzięciu.

 

Wiadomości