HYSTER – Solidny Partner. Trwałe wózki

0
1304
views

Wózki widłowe od lat skutecznie wspierają pracę ludzkich rąk wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z transportem wewnętrznym czy podnoszeniem towarów.

Jednym z ich czołowych producentów jest znana i ceniona na całym świecie marka Hyster. Marka, która – oferując niezwykle trwałe wózki widłowe – staje się dla swoich klientów solidnym partnerem szczególnie tam, gdzie mówimy o ciężkich aplikacjach, gdy w grę wchodzi udźwig powyżej 5 ton-jest ona niekwestionowanym liderem.

 

Liczby, które mówią same za siebie

HYSTER to marka, która nie składa obietnic bez pokrycia. Dlatego też każdy model jest wyrazem doskonałej jakości i wspomnianej trwałości. A dowodem na to jest nie tylko satysfakcja klientów, lecz także liczby jak np. te, mówiące o przepracowanych motogodzinach. Gdy mówimy bowiem o wydajności 100 000 motogodzin, mówimy o najwyższych standardach. I co równie ważne, są to motogodziny przepracowane w konotacji z ciężkimi aplikacjami, głównie w przemyśle papierniczym, meblarskim oraz hutniczym.

Warunki, z jakimi muszą sobie radzić

Ciężkie aplikacje wymagają od wózków specyficznych właściwości. Część z nich dotyczy bezpośrednio i pośrednio samego udźwigu. Bo im jest on większy, tym producent dokłada więcej starań, aby jednocześnie wózek zapewniał precyzyjne sterowanie układem jazdy i poodnoszenia. I żeby był zwrotny, a tym samym zapewniał ergonomię i komfort pracy. Poza tym HYSTER dostosowuje swoje wózki również do warunków specyficznych dla konkretnych branż. I tak na przykład w branży papierniczej, gdzie wózki pracują w warunkach wysokiego zapylenia, wyposaża się je w specjalne chłodnice odporne na zatkanie radiatora.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta…

…dbamy nie tylko o doskonałą jakość sprzętu, ale także szeroką gamę usług. Dlatego też w naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno nowe, jak i używane wózki widłowe. Wynajem ich staje się uzupełnieniem sprzedaży, jaką prowadzimy. Pragniemy Państwa zapewnić, że możecie liczyć dokładnie na te same modele, wykazujące się tą samą niezawodnością i trwałością. Sprzedając, czy wypożyczając wózki widłowe, serwis staje się dopełnieniem naszej kompleksowej oferty.

Jeśli szukacie więc Państwo rozwiązań mających doskonałą konotację  z ciężkimi aplikacjami, z całą odpowiedzialnością proponujemy markę HYSTER. FIN_HYSTER H12.00XL, FIN_Wózek widłowy HYSTER H12.00XL, czy HYSTER H14XM-6 to modele, które w tak specyficznych warunkach przepracowały 100 000 motogodzin i nadal pozostają w użytkowaniu.