Bezpłatny kanał telewizyjny na Twoim smartfonie

0
1406
views

Mnews.tv ogólnopolska telewizja internetowa online uruchomiła dla swoich widzów aplikacje na platformy Android i iOS. Kanał złożony z krótkich newsów poradnikowych i mini programów lifestylowych można oglądać wprost ze smartfona.

Zgodnie z danymi IAB Polska pod koniec grudnia 2014 roku aż 69 proc. polskich internautów korzystało ze smartfonów, a 27 proc. używało tabletów[1]. W ciągu najbliższych lat przewiduje się dalszy rozwój użytkowania wszystkich urządzeń mobilnych oraz dynamiczny wzrost udziału odsłon non-PC w polskiej sieci.

Według badań Cisco Visual Networking Index ruch w sieciach mobilnych zwiększy się 10-krotnie, osiągając roczny wzrost na poziomie 60%, natomiast ruch wideo w sieciach IP wzrośnie 4-krotnie, przy rocznym wzroście 33%[2].

W związku z tak dużym zainteresowaniem urządzeniami mobilnymi wśród internautów materiały wideo z Mnews.tv dostępne są nie tylko na ekranach komputerów, ale również na smartfonach, tabletach i innych urządzeniach mobilnych. Program skierowany jest głównie do pracujących mieszkańców dużych miast nastawionych na rozrywkę typu infotainment.

Każdego poranka na platformie można obejrzeć subiektywny przegląd prasy, zapoznać się z najświeższymi informacjami z kraju oraz posłuchać wypowiedzi ekspertów ze świata mody, urody, zdrowia, biznesu, motoryzacji, nowych technologii, kuchni oraz lifestyle`u.  Wywiady ze znanymi celebrytami nierzadko wywołują poruszenie wśród odbiorców.

Na zainteresowanych modą czeka autorskie show finalisty programu „Projektanci na start” – Jarosława Juźwina oraz blogera Sebastiana Kobielskiego. „GO GO Fashion” to subiektywny przegląd wydarzeń, absurdów i newsów ze świata mody. Autorzy bez cenzury opowiadają, komentują i oceniają wszystko to, co pojawiło się w Internecie i social mediach.  Ich uwadze nie umknie żadna wpadka gwiazdy czy niebanalny temat z kręgu mody.

Dla pragnących poznać swoją przyszłość przygotowano program „Wróżka Ada”, w którym profesjonalna tarocistka odpowiada na pytania widzów. Natomiast pasjonaci tańca mogą uzyskać cenne wskazówki od znanej tancerki breakdance – ARI. W programie „ARI breakdance school” tancerka dzieli się z odbiorcami swoją wiedzą i przeżyciami.

Nietuzinkowe programy, najświeższe informacje, interesujące wywiady – to wszystko, a nawet więcej dostępne za darmo dzięki mobilnej aplikacji Mnews.tv. Aplikacja do pobrania na urządzenia z systemem iOS i Android. Mnews.tv jest pełnoprawnym nadawcą, zarejestrowanym przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji.

 

 

http://newsrm.tv