Nowoczesny system fasadowy, który nadaje elewacjom nowy wymiar

0
1365
views

Ruukki® emotion to kompletny system fasadowy, w skład którego wchodzą perforowane produkty okładzinowe oraz konstrukcja wsporcza ze zintegrowanym systemem podświetlenia.

 

 

Dzięki zintegrowanemu systemowi możesz skoncentrować się na koncepcji architektonicznej, podczas gdy my zapewnimy:
 

  •     Szczegóły techniczne
  •     Jednego eksperta, z którym możesz omówić całość projektu
  •     Przewidywalną wycenę od etapu wstępnego projektu po zakup systemu
  •     Rozwiązania odpowiednie dla wszystkich budynków, od dużych projektów po mniejsze

Zabawa z perforacją i światłem

Duży wybór opcji perforacji, od pełnej po dowolne wzory artystyczne, stwarza nieograniczone możliwości projektowe. Połącz je z gładkim białym światłem lub programowalnym światłem kolorowym, a Twoja fasada zacznie żyć!
Opcje perforacji

Perforacja artystyczna

Czy istnieje obraz, wzór lub kształt, który chcesz umieścić na fasadzie? Wystarczy, że wyślesz nam zdjęcie lub rysunek ze swoim pomysłem, a my przygotujemy dla Ciebie propozycję, jak to będzie wyglądać po wykonaniu otworów na elewacji. Zaskoczy Cię efekt, jaki daje zastosowanie różnych stylów perforacji! A gdy połączysz swój wzór z oświetleniem, Twoja fasada zacznie żyć w nocy! Perforacja artystyczna dostępna jest dla naszych kasetonów elewacyjnych oraz paneli elewacyjnych.

Perforacja symetryczna

A może wolisz prostszą, symetryczną perforację na swojej fasadzie? Wybierz po prostu rozmiar i rozstaw otworów perforacyjnych i to wszystko! Dołóż do tego podświetlenie fasady, a uzyskasz jej całkowicie nowy wygląd po zachodzie słońca. Perforacja symetryczna dostępna jest dla naszych kasetonów elewacyjnych oraz paneli elewacyjnych.

Perforacja pełna

Zastanawiasz się nad pełną perforacją fasady z arkuszy blachy falistej? Wybierz swojego faworyta spośród naszych 3 wstępnie zaprojektowanych, efektywnych kosztowo opcji (stopień perforacji 10 %, 15 % lub 30 %). Dodaj oświetlenie i stwórz “przezroczystą” elewację, która z pewnością zwróci na siebie uwagę – nawet na budynkach o prostych formach. Pełna perforacja dostępna jest dla naszych profili design.
Podświetlenie

Innowacyjny system podświetlenia Ruukki® emotion zintegrowany jest z systemem wsporczym okładzin. Oświetlenie bazuje na najnowszej, wysokojakościowej technologii LED, która wykorzystuje zaledwie ułamek energii w porównaniu do oświetlenia tradycyjnego. System podświetlający objęty jest gwarancją, a jego żywotność przewidziana jest na 50 000 godzin. Co ważne, zarówno lampy LED, jak i zasilacze mogą być łatwo wymienione w razie potrzeby.

Podświetlenie dostępne jest w 2 opcjach:

    Podświetlenie kolorowe: możliwość programowania oświetlenia w celu zmiany koloru i jasności
    Podświetlenie białe: oświetlenie jest zawsze białe i połączone z systemem automatyki budynkowej

Zarówno kolorowe, jak i białe systemy podświetlenia mogą być stosowane ze wszystkimi opcjami perforacji: perforacją artystyczną, perforacją symetryczną oraz perforacją pełną.

 

 

http://www.ruukki.pl