Klasyka na dachu – dachówka ceramiczna

0
1169
views

Zaprojektowanie budynku, w którym przyjdzie inwestorom spędzić długie lata, to wyjątkowa decyzja. Może ona zaważyć na tym, czy w domu będą czuć się komfortowo i bezpiecznie. Właśnie dlatego kluczowy jest wybór dachu, który zapewni bezpieczne schronienie i pewność jakości na długie lata.

Ponadto starannie dobrane dachówki to element kluczowy, który nada budynkowi charakter i pożądany wygląd. To one decydują o tym, czy dom pozostanie niezauważony, czy wywrze doskonałe wrażenie.

Braas w swojej ofercie prezentuje szeroki wybór dachówek ceramicznych. Wykonane z gliny zachwycają klasycznym charakterem i naturalnym pięknem. Model Rubin wyróżnia ponadczasowe piękno. Ta wyjątkowa dachówka spełni najbardziej wygórowane wymagania klientów ceniących idealną harmonię i kunszt wykonania.

Regularne krzywizny nadają połaci elegancki, klasyczny rys, który doskonale wkomponuje się w wizerunek stylowej willi i przełamie minimalizm nowoczesych konstrukcji. Dodatkowo model dostępny jest aż w 13 kolorach. Uniwersalny charakter, tradycyjne piękno i harmonia wykończenia gwarantują dachówce Rubin niesłabnącą pozycję w poczcie najbardziej popularnych dachówek Braas.


Dachówki w promocji! Ponieważ jesień to w branży budowlanej bardzo intensywny czas, Braas przygotował specjalną promocję – Dachobranie 2017. Najlepsze modele dachówek Braas dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Warto się śpieszyć, ponieważ oferta trwa tylko do końca października!

Gwarancja Systemowa – spokój na lata O bezpieczeństwie i trwałości dachu nie stanowi jedynie wysokiej jakości dachówka. Konieczne są również właściwy montaż i sprawdzone akcesoria dachowe. Właśnie dlatego Braas przygotował pierwszą na polskim rynku Gwarancję Systemową.

Dziękujemy