SEAT Arona w ramach wynajmu abonamentowego

0
748
views

SEAT Arona jest samochodem osobowym w typie crossovera przeznaczonym głównie do jazdy po mieście. Produkowany od 2017 roku model cieszy się niemniejszą popularnością niż najsłynniejsze pojazdy hiszpańskiej marki. Tradycyjnie dla SEATA, nazwa samochodu wzięła się od jakiegoś miejsca należącego do terytorium Hiszpanii – w tym przypadku pojazd ma się kojarzyć z położonym na terenie słonecznej Teneryfy miastem Arona. 

Najważniejsze zalety 

SEAT Arona, szczególnie w wersjach Style i FR, na tle swojej klasy wyróżnia się naprawdę bogatym wyposażeniem. Już sama wersja Reference ze swoim standardowym pakietem nie odbiega od modeli konkurencyjnych marek. Poza takimi systemami jak ABSESCASREDLBAS oraz HBA, zyskujemy też dostęp do aż 6 poduszek powietrznych, systemu Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania czy elektrycznego sterowania szybami i lusterkami. To jednak dopiero początek zalet. W odróżnieniu od wersji referencyjnej, bogatszy wariant Style posiada również takie funkcje jak przydatny do jazdy po mieście tempomat, system wykrywania zmęczenia kierowcy czy rozbudowany dodatkowo o dwa głośniki system audio z 5-calowym ekranem dotykowym. Światła do jazdy dziennej oraz tylne zostały wykonane w technologii LED, a te przeciwmgłowe mają dodatkową funkcję doświetlania zakrętów. To wszystko z troski producenta o bezpieczeństwo kierowcy, jego pasażerów i innych użytkowników drogi.  Wersja FR to wariant najnowszy i została zaprojektowana tak, żeby zachować dotychczasowe cechy, ale jednocześnie zyskać unikalny, sportowy charakter. 

Wynajem abonamentowy (SEAT Ateca)

Wynajem średnioterminowy, wynajem abonamentowy i wynajem subskrypcyjny, to tak naprawdę te same nazwy usługi, która coraz częściej pojawia się w ofertach wypożyczalni samochodowych. Jest to rozwiązanie kierowane zarówno dla firm, jak i dla osób prywatnych. To wygodna opcja, która pozwala na wypożyczenie pojazdu na okres od 1 do nawet 12 miesięcy w dogodnej cenie. Przedsiębiorstwa chętnie korzystają z tej możliwości, gdy – ze względu na wciąż spowodowane pandemią braki w salonach – nie mogą zapewnić nowych pojazdów służbowych swoim pracownikom. Wynajem średnioterminowy gwarantuje im nowe auta, które mogą wykorzystać w charakterze tzw. samochodów przedkontraktowych, do czasu aż sytuacja na rynku się nie zmieni. Taka subskrypcja może też być interesującą propozycją dla osoby prywatnej z bardzo prostego względu – klientowi odchodzi wówczas bardzo dużo kosztów związanych z eksploatacją pojazdu, ponieważ od teraz spoczywają one w gestii wypożyczalni. Osoba, która decyduje się na tę formę wynajmu, nie musi już dłużej przejmować się wymianą opon, oleju czy opłatami za serwisowanie i przeglądy pojazdu.
W porządku, a czy SEAT Ateca również jest gdzieś dostępny do wypożyczenia w takiej formie? Wystarczy chwila researchu w Internecie i szybki rzut oka, aby zauważyć, że ten model jest dostępny chociażby we Flex To Go – w dodatku w obu wymienionych wersjach: Style i FR.

Rezerwacja pojazdu we Flex To Go

Średnioterminowy wynajem SEATA Arony we wspomnianej firmie, Flex To Go, jest bardzo prosty. Wypożyczalnia ma swoje oddziały w większości dużych polskich miast, ale wcale nie musimy udawać się do niej osobiście, aby wstępnie zarezerwować samochód. Tak naprawdę wystarczy wejść na stronę internetową: www.flexmidrent.pl, a po wypełnieniu na niej formularza, skontaktuje się z nami doradca firmy. Po szczęśliwym zarezerwowaniu, nie jesteśmy też zmuszeni do tego, aby osobiście odbierać pojazd z oddziału wypożyczalni. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby uzgodnić jego dostarczenie do wskazanego przez nas miejsca.