Czy magazyny na wynajem w Piasecznie to także obiekty duże i nowoczesne?

0
967
views

Piaseczno to niewielka miejscowość położona na południu od Warszawy, sąsiadująca ze stolicą, niekiedy określana jako jej przedmieście. Ze względu na atrakcyjną lokalizację miasto stało się miejscem, w którym powstało i wciąż jest budowanych wiele nowoczesnych obiektów magazynowych. Magazyny do wynajęcia w Piasecznie cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno firm krajowych, w tym obsługujących lokalny rynek warszawski, jak i dużych przedsiębiorstw zagranicznych.

Parki magazynowe dla wymagających

W zasobie magazynowym Piaseczna znajduje się kilka nowoczesnych parków o charakterze magazynowo-przemysłowym, dobrze przystosowanych do potrzeb dużych podmiotów gospodarczych, w tym operatorów logistycznych, firm handlowych i zajmujących się lekką produkcją. Przykładami takich obiektów są Logicor Piaseczno i Logistic Point Park. To obiekty nowocześnie wyposażone, oferujące dostęp do rozbudowanej infrastruktury, dzięki czemu przystosowane do obsługi niemal każdego rodzaju biznesu. Wynajmując magazyn w Piasecznie, w wysokim standardzie wykonania, można sporo zaoszczędzić, zwłaszcza jeśli ceny najmu porównamy do stawek obowiązujących w znajdującej się w niedużej odległości Warszawie. Nowe magazyny do wynajęcia w Piasecznie to nie tylko duże obiekty, ale i nieco mniejsze magazyny, które stanowią ciekawą opcję dla firm średnich i małych, zwłaszcza tych, które działają na rynku lokalnym.

Magazyny dla mniejszych podmiotów gospodarczych

Pomijając kilka dużych obiektów magazynowych do wynajęcia w Piasecznie, na terenie miasta znaleźć można również sporą liczbę mniejszych magazynów, w tym obiekty modułowe, w których można wynająć jedynie niewielki fragment powierzchni i w prosty sposób dostosować ją do własnych potrzeb. Małe i modułowe magazyny do wynajęcia w Piasecznie to m.in. Techniczna Industrial Park – park magazynowy składający się z kilku obiektów o różnej powierzchni i w różnym standardzie wykończenia, Altmaster Piaseczno Geodetów czy Altmaster Piaseczno Julianowska. Tego typu obiekty zapewniają możliwość wynajmu pojedynczych modułów o powierzchni 1000 m2, a tym samym są dobrą opcją dla firm małych i średnich, handlowych i produkcyjnych.

Niewielkie miasto nie musi oznaczać braku dostępu do dużych i nowoczesnych obiektów magazynowych. Wynajęcie magazynu w Piasecznie o powierzchni kilku tysięcy metrów kwadratowych nie jest problemem, a eksperci z warehousemarket.pl mogą pomóc w negocjacjach warunków najmu powierzchni. Na terenie miasta bez trudu można odnaleźć natomiast magazyny modułowe, dopasowane do potrzeb firm średniej i małej wielkości.

Artykuł sponsorowany