Toruń za pół ceny

0
987
views

Rusza jesienna odsłona tegorocznej akcji „Toruń za pół ceny” organizowanej przez Gminę Miasta Toruń i Radio ZET Gold. W tym roku odbędzie się w dniach od 27 do 29 września 2013 r.

Udział w przedsięwzięciu potwierdziło 136 firm, w tym hotele, restauracje, kawiarnie, kluby, instytucje kulturalne i sportowe, sklepy i gabinety kosmetyczne, firmy związane z branżą rozrywkową.

Wśród partnerów znalazły się instytucje związane z akcją od początku oraz takie, które niedawno rozpoczęły swoją działalność. Zgłoszone punkty partnerskie obniżą ceny swych produktów i usług o 50 %.

– W tak bogatej bazie każdy znajdzie coś dla siebie. Za połowę ceny będzie można odwiedzić najpopularniejsze atrakcje turystyczne, wybrać się na pokaz w planetarium czy podziwiać panoramę toruńskiej starówki z pokładu statku. Smakosze będą mieli możliwość skosztowania specjałów toruńskich restauratorów, a klubowicze mogą bawić się na niezapomnianych imprezach. Najmłodsi zaś będą mogli hasać do woli w jednym z centrów zabaw – zachęca dyrektor Biura Toruńskiego Centrum Miasta Andrzej Szmak.

Podobnie jak w roku ubiegłym, w jednym z ogródków letnich na starówce – tym razem w Manekinie – zostanie zorganizowane plenerowe studio Radia ZET Gold, które w terminie 27-29.09.2013 nadawać będzie z Rynku Staromiejskiego. Na 92,8 fm będzie można usłyszeć informacje o codziennych atrakcjach, wywiady i rozmowy w partnerami wydarzenia oraz samymi uczestnikami akcji – mieszkańcami Torunia oraz turystami.

Działania prowadzone w ramach akcji „Toruń za pół ceny” mają na celu przedłużenie sezonu turystycznego, integracji społeczności lokalnej oraz prezentacją towarów i usług oferowanych przez partnerów, poprzez sprzedaż za pół ceny przez trzy dni trwania akcji promocyjnej.