Artykuły sponsorowane

Policyjny pościg i strzały na ulicach Bydgoszczy

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny

Funkcjonariusze policji z Bydgoszczy dostali zgłoszenie, że ulicami miasta jedzie samochód, który może przewozić narkotyki. Do próby zatrzymania auta doszło bardzo szybko, aczkolwiek kierowca nie zatrzymał się na polecenie mundurowych, a wręcz o mało nie przejechał policjanta.

Z informacji rmf.24.pl wynika, że wtedy ze strony policji w stronę auta padły pierwsze dwa strzały. Mężczyzna nie zamierzał się zatrzymać, dlatego w pościg za nim ruszyli policjanci.

Co więcej uciekający kierowca nie przestrzegał żadnych zasad ruchu drogowego. Jechał z ogromną prędkością, również pod prąd.

Kiedy znalazł się na ul. Mińskiej próbował swoim autem staranować szlabany i wtedy ze strony policji padły strzały ostrzegawcze.

W końcu udało się zablokować drogę radiowozem i zatrzymać uciekiniera. Okazał się nim 46-letni mężczyzna, który natychmiast trafił do aresztu.

W jego aucie znajdowała się reklamówka z białym proszkiem, która została przekazana do badań mających na celu ustalenie czym jest jej zawartość.

Zd24

Udostępnij

Mogą zainteresować Cię także...

                                              wiadomości ekologia podróże informacje

ZachodniDziennik,   Wiadomości,   Gospodarka,   Waszym zdaniem,   Polska Lokalna,   Styl życia,   Kobieta,   Motoryzacja, Technologie,   Ekologia,   Nasze zdrowie