Kupiec Poznański świętuje dziewiąte urodziny

0
1192
views

Występy wokalistki Marii Sadowskiej, kontrabasisty Tomasza Grdenia, wariacje na temat gorsetów Katarzyny Konieczka, pokazy mody oraz zakupy w specjalnych cenach – to tylko skromna zapowiedź tego, co od piątku 17.09 do niedzieli 19.09 będzie się działo w Kupcu Poznańskim świętującym swoje dziewiąte urodziny.

Wielka feta rozpoczyna się już w piątek 17 września. Na poznaniaków czekają zakupy w specjalnych, urodzinowych cenach, które obowiązywać będą aż do niedzieli włącznie.

Gwiazdorska obsada

Najwięcej atrakcji przewidziano na sobotę 18 września, start – godzina 12:00. Imprezę rozpocznie niesamowicie utalentowany artysta, finalista programu Mam Talent, Tomasz Grdeń, który zaprezentuje American Magic z cyklu „Mężczyzna, kontrabas i śpiew”.

Gwiazdą tegorocznych obchodów, która swoim występem zakończy sobotnią imprezę, będzie wokalistka Maria Sadowska. Jej koncertu posłuchać będzie można 18.09 o godzinie 17:30. Z kolei w piątek 17 września na wieczornej imprezie dla Vipów zagra Maria Peszek.

Pokazujemy modę

Tradycyjnie nie zabraknie urodzinowych pokazów mody, podczas których zobaczymy najnowsze kolekcje eleganckiej odzieży dla pań ze sklepów Caterina i Gerry Weber, europejskie kreacje proponowane przez Kassja, polskie projekty Evy Minge i sklepu Molton, a także biżuterię marki YES. Ostatnie pokazy odbędą się o godzinie 16:10, wtedy na jednej scenie wystąpią modelki w kreacjach od pięciu różnych sklepów Kupca Poznańskiego. Simple zaproponuje ubrania na każdą okazję, Motive najnowszą kolekcję włoską i francuską, a Monnari odzież dla pań po 30-tce. Dodatkowo zobaczymy pokaz odzieży celyn.b z Butiku Veroni, a także Echo, Bibise i Fema ze sklepu Voge.

To nie koniec atrakcji związanych z modą – w końcu motywem przewodnim tegorocznych urodzin jest „Kupiec ubiera miasto”. Poznaniacy będą mieli okazję poznać kostiumografa Katarzynę Konieczka, awangardową projektantkę gorsetów szyjącą m.in. dla Dody. O godzinie 12.30 odbędzie się spotkanie z artystką, a także kilkunastominutowy pokaz najnowszej kolekcji. Wariacje na temat gorsetów będzie można obejrzeć kilka razy w ciągu sobotniego świętowania.

Urodzinowe konkursy

Również w sobotę nastąpi rozstrzygnięcie konkursów „Kupuj i wygrywaj” oraz „Zakupy ze stylistką”. Zwycięzcę pierwszego z nich, a zarazem zdobywcę kamery cyfrowej marki Toshiba o wartości tysiąca zł poznamy w sobotę o godzinie 14:30. Wygra ten, kto w terminie do 17 września włącznie zgłosi największą liczbę kuponów konkursowych. Kupony otrzymuje się za każde wydane 100 zł w sklepach Kupca Poznańskiego.

Wygraną w drugim konkursie są zakupy ze stylistką Elżbietą Tuszewską o wartości 7 tysięcy zł, darmowa metamorfoza fryzjerska w Studio Fryzjersko-Kosmetycznym Miasto Kobiet, a także fotorelacja z wydarzenia, która pojawi się m.in. na łamach magazynu Ellegance. Zwycięzcę tej zabawy poznamy w sobotę 18 września o godzinie 16:30. Aby wygrać będzie trzeba jak najdokładniej oszacować wartość stroju zaprezentowanego przez modelkę, a także prawidłowo odpowiedzieć na wszystkie pytania zadane przez jury konkursowe.

Dodatkowo przez całą sobotę będą odbywać się liczne konkursy zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, w których wygrać będzie można aparaty cyfrowe, zegarki, zestawy kosmetyków, biżuterię, zestawy do win i wiele innych.

Niespodzianka…

Chociaż nie jubileuszowe, dziewiąte urodziny są dla Kupca Poznańskiego wyjątkowe. To za sprawą wielkiej odmiany, jaką centrum przechodziło przez ostatnie miesiące. – Nie chcemy zdradzać więcej szczegółów przed urodzinowym otwarciem, powiem jednak że zmiany, jakie wprowadziliśmy w aranżacji wnętrza centrum na pewno zaskoczą – Kupiec jest teraz wyraźniejszy, bardziej świetlisty i nowoczesny – komentuje Barbara Kearney, dyrektor Kupca Poznańskiego.

Kupiec Poznański znaleźć można w Poznaniu przy placu Wiosny Ludów 2. Więcej o urodzinowych atrakcjach na www.kupiecpoznanski.pl.