Fiat Punto Evo i Panda z serii limitowanej "MyLife"

0
1448
views

„MyLife” to nowa seria limitowana Fiata oferowana w modelach Punto Evo oraz Panda. Wersje „MyLife” wyróżniają się wyposażeniem i zaawansowaną technologią, oferującą w konkurencyjnej zwiększony komfort i bezpieczeństwo, wyższe osiągi i proekologiczne rozwiązania.

Punto Evo „MyLife” oferowane jest zarówno w wersji 3, jak i 5-drzwiowej i dostępne jest z benzynowymi jednostkami napędowymi 1.2 o mocy 69 KM lub 1.4 o mocy 77 KM. Oba silniki spełniają normy emisji spalin Euro 5 i są wyposażone w system Start&Stop obniżający zużycie paliwa i emisje CO2 do atmosfery.

Fiat Punto Evo i Panda z serii limitowanej „MyLife”
W standardzie Klient otrzymuje następujące wyposażenie samochodu:
– 4 poduszki powietrzne,
– klimatyzację,
– radioodtwarzacz CD/MP3 i z przyciskami sterującymi na kole kierownicy,
– system Blue&Me z portem USB/AUX
– nawigację TomTom zintegrowaną z deską rozdzielczą i systemami pokładowymi samochodu,
– centralny zamek sterowany pilotem,
– regulacja wysokości fotela kierowcy,
– stylizacja „MyLife” obejmującą nowy panel deski rozdzielczej, zderzaki z wstawkami w kolorze czarnym fortepianowym, przednie reflektory z przyciemnionym lustrem, lusterka boczne i klamki w kolorze nadwozia, nakładki na słupki boczne w kolorze czarnym fortepianowym.

Samochody Punto Evo „MyLife” są standardowo wyposażone w nowy system multimedialny zintegrowany z nawigatorem Blue&Me-TomTom, który dzięki kolorowemu, dotykowemu ekranowi pozwala na zarządzanie telefonem, nawigacją i podaje przydatne podczas jazdy informacje, uzyskiwane bezpośrednio z układów elektronicznych auta. Za pomocą ekranu dotykowego można nawet sterować odtwarzaczem multimedialnym.

Ponadto Punto Evo „MyLife” jest wyposażane w innowacyjny system eco:Drive, który zbiera informacje na temat stylu prowadzenia i osiągów auta poprzez interfejs Blue&Me i poddaje je analizie, na podstawie której dostarcza kierowcy praktycznych porad odnośnie zużycia paliwa i emisji zanieczyszczeń. Funkcja eco:Drive jest zainstalowana również w systemie Blue&Me-TomTom, gdzie dzięki informacjom „eco:Drive Info” kierowca ma do dyspozycji podawane w czasie rzeczywistym informacje zwrotne na temat wpływu na ekologię swego stylu jazdy oraz wskazówki odnośnie optymalnego doboru biegu w danym momencie.

Fiat oferuje samochody Punto Evo i Panda z serii „MyLife” w promocyjnych cenach.

www.zielonydziennik.carfocus.pl