Luksusowe marki są eko

0
1321
views

Rok po roku znane firmy podpowiadają nam, co powinnyśmy nosić, jakie fryzury i jaki robić makijaż. Świetnie, jednakże czy w większości przypadków sama zmiana takich detali jak koloru podkładu, cieni, ubrania, uczesania, pomoże naprawić nasz wygląd na lepsze?

Przeglądamy najnowsze kobiece magazyny i co widzimy: piękne, kobiety, często bardzo młode dziewczyny, z perfekcyjnym drogim makijażem. My też, chcąc tak pięknie wyglądać, próbujemy kopiować, to, co widzimy, na sobie.

Kiedy na czasie jest wygląd ?nude?, czy ?smokey?, czy to oznacza, że i my musimy tak wyglądać??

Zadajmy sobie pytanie, i bądźmy przy tym szczere: czy ten makijaż z gazety jest odpowiedni dla nas, czy stać nas na nowe, często bajecznie drogie kosmetyki, które promuje zespół wizażystów i fotografów z kolorowych magazynów??

Nie każda z nas ma nieskazitelną cerę, za której utrzymanie często dostaje solidne wynagrodzenie. Nie jesteśmy modelkami specjalnie zatrudnionymi dla danej sesji zdjęciowej. A na koniec, wymarzony wygląd poddany jest komputerowej obróbce.

Jako wizażystka z 10-cio letnim doświadczeniem, zostałam wyszkolona, by robić makijaż odpowiedni dla danej urody, a nie by promować najnowsze kosmetyki by zwiększyć utarg w sklepie.

Dlatego proponuje byśmy spróbowały czegoś nowego, innego, czegoś, co nam podoba się, choć niekoniecznie jest na czasie. Naprawdę nie trzeba wiele, by poprawić nasz wygląd.

Z pewnością każda z nas pamięta ten moment, kiedy ktoś znajomy powiedział nam …. ?Super dzisiaj wyglądasz?.. Spróbujmy przypomnieć sobie, jak wtedy wyglądałyśmy, czy miałyśmy na sobie ?najnowszy wygląd?, pełen kolorów z ostatniego magazynu, czy prawie w ogóle nie byłyśmy pomalowane??

Dobrze zadbana twarz, dobra dieta, odpowiedni krem, tusz do rzęs, róż czy brąz i błyszczyk, bardzo często, to nam wystarczy, by wyglądać wyjątkowo.

Idziemy na imprezę, super -zróbmy makijaż tak byśmy się w nim dobrze czuły. Podkreślmy nasze walory, naszą urodę, nie nakładajmy na siebie czegoś, co nas oszpeci.

Ile razy w sklepie, tramwaju możemy spotkać dziewczyny, które mają źle dobrany kolor podkładu do koloru ich skory, lub które nakładają na twarz wszystko, co maja w kosmetyczce.Kochane, wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem proponuję zmianę. Zadbajmy o siebie małym kosztem a efektywnym kosztem, bądźmy piękne, zadbane, lecz naturalne, czego wszystkim czytelniczkom serdecznie życzę.

Sylvs

źródło: www.modauroda.com