Toyota Yaris "Last Minute"

0
1434
views

Od 1 lipca w salonach Toyoty obowiązują nowe promocje na wybrane modele. Najbardziej atrakcyjne warunki zakupu dotyczą miejskiego Yarisa i kompaktowego Aurisa. Promocjami objęte zostały także pozostałe modele Toyoty.

Klienci zainteresowani zakupem Toyoty w miesiącach letnich mają do wyboru jedną z kilku możliwości: upust cenowy, promocyjny kredyt, promocyjny leasing, czy pakiet ubezpieczeniowy w cenie samochodu. Promocje te – w zależności od modelu – można ze sobą łączyć.

Toyota Yaris „Last Minute” – już od 17 080 zł.
Oferta promocyjna na obecną generację modelu Yaris obejmuje upust cenowy w wysokości 5 000 zł na wersje z silnikiem 1.33 (99 KM) i 6-stopniową manualną skrzynią biegów, dzięki czemu cena kompletnie wyposażonego samochodu (wersja specjalna Premium) wynosi 43 800 zł. Toyota Yaris jeszcze nigdy wcześniej nie była oferowana na tak korzystnych warunkach.

Alternatywnie do upustu cenowego Klienci zainteresowani Toyotą Yaris mogą skorzystać z mniejszego rabatu i darmowego pakietu ubezpieczeniowego, lub darmowego pakietu ubezpieczeniowego i promocyjnego kredytu (35% wpłaty własnej, pozostała wartość samochodu do spłaty po roku bez odsetek). Oznacza to, że Toyota Yaris 1.33 w wersji PREMIUM wraz z pakietem ubezpieczeniowym jest dostępna już za 17 080 zł.

Wersja Premium w modelu Yaris zawiera kompletne wyposażenie w tym segmencie pojazdów, m.in. klimatyzację, 4 poduszki powietrzne, radio z CD i MP3 z przyciskami do sterowania na kierownicy, centralny zamek sterowany pilotem, elektrycznie otwierane szyby, elektrycznie regulowane lusterka czy komputer pokładowy.

Promocja Yaris „Last Minute” obowiązuje do wyczerpania zapasów.
Toyota Auris – silnik Diesla tańszy od benzynowego
Toyota Auris również została objętą upustem cenowym w wysokości do 5 000 zł. Najwyższa kwota upustu dotyczy wersji z silnikiem Diesla 1.4 D-4D (90 KM) z 6-stopniową manualną skrzynią biegów. Dzięki temu cena Toyoty Auris 1.4 D-4D Terra wynosi teraz 63 200 zł (dotychczas 68 200), czyli mniej niż cena tego samego modelu z silnikiem benzynowym 1.6 Valvematic.

Pozostałe modele – atrakcyjne promocje w salonach Toyoty
Również pozostałe modele Toyoty, w tym Avensis, Verso, RAV4, Land Cruiser czy Prius otrzymały atrakcyjne promocje w postaci upustów cenowych, promocyjnych kredytów i leasingu, czy pakietów ubezpieczeniowych gratis. Szczegóły promocji różnią się w zależności od modelu. Promocje obowiązują w salonach Toyoty do końca lipca 2011.

www.ZielonyDziennik.carfocus.pl