Serenada na Walentynki, czyli sposób na randkę

0
1331
views

Walentynki XXI wieku mocno odbiegają od tego, co działo się 14 lutego w epoce przedkomputerowej. Wysyłanie anonimowych kartek to już przeszłość, wiele zmienił Internet.

– Kwiatki, czekoladki są oczywiście bardzo mile widziane – uważa psycholożka Katarzyna Korpolewska. – Pomysły na zainteresowanie drugiej osoby mogą być różne, może to być internetowa kartka, ale nie tylko… Myślę, że współczesna kobieta lubi coś naprawdę nowoczesnego, czyli, być może, nietypową formę zaproszenia na randkę, a ta nietypowa forma to może być chociażby odezwanie się przez Internet w sposób, który ją zaciekawi.

 

Pomysły na zainteresowanie drugiej osoby mogą być różne. Może to być internetowa kartka, ale nie tylko. Co mówią o tym dziewczyny? – Kluby, dyskoteki to są naprawdę fajne miejsca, żeby poznać kogoś w Walentynki. – Myślę, że można się załogować na jakimś portalu randkowym. – Osobiście nikogo na facebooku nie poznałam, tak więc… Ale może się zdarzyć, może nawet z zagranicy? Jedno jest pewne – liczy się pomysł. W dobie swobodnego dostępu do internetu, Walentynki spędza się głównie w wirtualnym świecie. Dlatego duże firmy mają wielkie pomysły. Chcemy umożliwić naszym fanom wyznawanie miłości również przez Internet – mówi Małgorzata Dyjak z Heinekena. – Dlatego też opracowaliśmy aplikację na Facebook, która jest umieszona na naszym profilu.

Mechanizm bardzo prosty, wystarczy wejść na profil marki Heineken, do aplikacji, odpowiedzieć na kilka pytań i aplikacja wysyła do adresata specjalnie utworzoną, spersonalizowaną serenadę. Serenada ma aż 640 wersji, jest w 20 językach, internauci z całego świata maja możliwość skorzystania z niej. A skoro już mowa o Facebooku… – Facebook to zupełnie nowy świat, ale bardzo ważny świat, choć wydaje się tylko częściowo realny – uważa Katarzyna Korpolewska. – Aplikacje na Facebooku pozwalają rozwiązywać wiele różnych naszych dylematów, ale myślę, że do tego, aby kogoś poznać , aby rozpocząć bardzo obiecującą znajomość, nadają się znakomicie. Nie zapominajmy, że liczy się wrażenie, dlatego wysyłając walentynkę, warto skorzystać z oryginalnych pomysłów.

Powodzenia!

 

Źródło: prasowe