Wielkie zamknięcie nadwiślańskiego sezonu

0
1284
views

Plac Zabaw i Miasto Cypel po raz pierwszy połączą siły. Po ostatniej nagonce na warszawskie kluby współpraca jest ważniejsza niż rywalizacja. Władzom śmieją się prosto w twarz i organizują epickie pożegnanie, na którym po prostu wypada być.

Z klubami na mieście ostatnio było nieciekawie, ale ich właściciele nie zamierzają się poddać. Wraz z nastaniem jesieni działalność kończą dwa nadwiślańskie kluby. I mimo problemów z władzami miasta, mają zamiar zakończyć ją z hukiem. 15 września czeka nas rozstanie z dwoma miejscami, które zdążyły zapisać się w klubowej historii miasta dużymi literami.

Imprezy rozpoczną się o 21.00. Uczestnicy nie mają się o co martwić: nie muszą na całą noc skazywać się tylko na jeden klubów, ani męczyć nocną wyprawą z jednego do drugiego. Dla chcących zmienić klimaty, między Miastem a Placem, do 3 w nocy kursować będą darmowe autobusy. A wybór jest duży i na pewno podczas jednej nocy warto będzie odwiedzić obydwa miejsca!

Aby ocieplić wrześniową noc, Miasto Cypel proponuje gorące rytmy w wykonaniu Poiriera. Zagrają również Panny z Wilka, Kovvalsky i Hungry Hungry Models.
Na Placu Zabaw główną atrakcją będzie występ Wildcookie. Następnie wystąpią Teresa i Tygrysy oraz Ménage a Trois.

Wstęp wolny!

Miasto Cypel: ul. Zaruskiego 6
Plac Zabaw: ul. Myśliwiecka 9