Olsztyn stolicą Zumba

0
1316
views

13 kwietnia Olsztyn na chwilę stanie się stolicą Zumba. "Entuzjaści Zumba po raz pierwszy będą mieli okazję zatańczyć wspólnie z setkami uczestników. Wszystkich Entuzjastów Zumba zaprosimy do świetnej zabawy w Hali Urania.

Niech Olsztyn stanie się Polską stolicą Zumba. Tych, którzy się wahali przed wzięciem udziału w zajęciach grupowych przekonamy, że Zumba to przede wszystkim luźna atmosfera, a ćwiczący nie musi znać kroków tanecznych.

Zumba to nietypowa fuzja tańca i aerobiku. Jest prostym, a zarazem innowacyjnym programem ćwiczeń, bijącym rekordy popularności na całym świecie. Pozwala spalić dużą ilość kalorii w rytmie merengue, salsy, reggaeton, samby, cha-cha, cumbia i twist.

Dzięki połączeniu prostych kroków tanecznych ze specyficznymi ruchami do porywającej latynoskiej i światowej muzyki Zumba daje poczucie świetnej zabawy. Program ten jest przeznaczony dla wszystkich, niezależnie od płci, wieku i doświadczenia w tańcu.

Zumba to nie tylko trening dla ciała, ale idealny sposób na uruchomienie pogody ducha. Poprawia poczucie własnej wartości, pewności siebie.

W przerwach pomiędzy kolejnymi instruktażami/występami Instruktorów Zumba, będzie można zasięgnąć informacji, porad zarówno treningowych, jak i żywieniowych. Trenerzy Personalni, Instruktorzy Fitness oraz Specjaliści Żywieniowi będą udzielać bezpłatnych porad wszystkim zainteresowanym."

Miejsce:  Olsztyn, Hala Urania, godz. 12:00

Fot. aktywnie.olsztyn.eu

Redakcja PL