Zatańczą na ulicy

0
1203
views

Największe w regionie zawody tańca ulicznego Urban Dance Meeting odbędą się w sobotę, 22 czerwca 2013 roku na Rynku Nowomiejskim w Toruniu. Strat 12.30.

Będzie to już piąta edycja imprezy. W tym roku na kanapie sędziowskiej zasiądą, matka polskiego street-dance'u, założycielka Step Dealers, jurorka programu telewizji Polsat Got To Dance Tylko Taniec – Anna Youya Jujka, na stałe mieszkający  w Anglii mistrz polskiego poppingu – Polskee Hitman oraz niezastąpiony, warszawski locker – Edwin. Za muzykę na zawodach odpowiedzialny będzie BJ Piggo ze Słowacji. Natomiast na after party najlepsze imprezowe numery będą serwować DJ Zofia z Gdyni, DJ VaZee z Radomia oraz DJ Stosunkowodobry z Torunia.

Całe zawody poprowadzą, warszawska raperka i tancerka Ryfa Ri, która również w ubiegłym roku rozgrzewała toruńską publiczność. Pierwszy raz natomiast pojawi się Rademenez z Zielonej Góry, raper i bboy w jednej osobie, artysta, który ma na koncie prowadzenie największych eventów Street Dance w Polsce.

Jak co roku, zmodyfikowano zasady rywalizacji, tym razem będziecie mogli walczyć w czterech kategoriach tanecznych: Hip Hop Dance 1vs1, Popping 1vs1, Locking 1vs1 i All Styles 3vs3. Organizatorami imprezy są Kniferz Crew, Fundacja YouHaveIt i Mobilizacja.pl. Projekt współfinansowany ze środków Gminy Miasta Toruń.

Fot. torun.pl
Redakcja PL