Po kobiecej stronie sieci

0
1082
views

Od dziś, co środę, zapraszam do czytania nowego cyklu "Po kobiecej stronie sieci". Postaram się stworzyć swojego rodzaju subiektywny przewodnik po stronach i blogach wartych odwiedzenia.

#1 DEQPER

Ile razy chciałaś zmienić coś w swoim domowym otoczeniu, ale nie miałaś pomysłu jak? Ile razy wyrzucałaś na śmietnik stosy przedmiotów, nie mogąc znaleźć dla nich zastosowania?
Brakuje ci inspiracji, świeżości, dobrych pomysłów? Jeśli przy choć jednym stwierdzeniu kiwnęłaś głową, warto, żebyś zajrzała na stronę deqper.wordpress.com

DEQPER to strona prowadzona przez 25-letnią Magdę, która o sobie mówi:
-Trudno opisać siebie w słowach, dlatego całą siebie wyrażam w moich pracach. .
Właścicielka strony tworzy unikatowe bransoletki, malując na nich różne wzory, ozdabia metodą decoupage szkatułki, pudełka, a nawet chlebaki, lepi z masy solnej urocze aniołki i zasypuje czytelników mnóstwem wspaniałych inspiracji na to, jak z prostych rzeczy wykonać małe arcydzieła.

Słowa nie są w stanie oddać talentu tej dziewczyny. Poniżej kolaż zdjęć przedstawiający jej prace (wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony Deqper i są własnością Magdy). Jeśli spodobała się wam jakaś praca albo chcecie, by właścicielka Deqper'a zrealizowała wasz pomysł, wystarczy wysłać jej e-mail – szczegóły na stronie.

Sonia.