BEZPŁATNE szkolenia o tematyce OZE / Fotowoltaika / Dotacje

0
1210
views

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani tematyką ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII oraz możliwości ich wykorzystania, zastanawiali się Państwo nad założeniem kolektorów słonecznych lub paneli fotowoltaicznych, lub nawet planowali budowę elektrowni fotowoltaicznej, ale nie wiedzieli Państwo, jak pozyskać DOTACJE na tego typu inwestycje, pragnę poinformować, iż właśnie ruszył program PROSUMENT, będący linią dofinansowania mikroinstalacji odnawialnych źródeł energii. Jest to program przeznaczony dla osób fizycznych, a także jednostek samorządu terytorialnego (m.in. gmin).

To połączenie KREDYTU i DOTACJI dzięki czemu założenie mikroinstalacji OZE nie wymaga wykorzystania środków własnych.

Jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się znacznie więcej, zapraszam do udziału w BEZPŁATNYM, finansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego szkoleniu o tematyce OZE / Fotowoltaika / Dotacje.

Poniżej przedstawiam skrócony program szkolenia:

DZIEŃ I ODNAWIALNE ZRÓDŁA ENERGII – OSZCZĘDNOŚĆ DLA FIRMY- praktyka
DZIEŃ II FOTOWOLTAIKA – OD POMYSŁU DO REALIZACJI
DZIEŃ III FOTOWOLTAIKA KROK PO KROKU – proces inwestycji
DZIEŃ IV OPTYMALIZACJA I DOTACJE

Szkolenie prowadzone jest przez trenerów – praktyków, posiadających wieloletnie doświadczenie w prowadzenie własnej działalności związanej z OZE. Podpowiedzą oni Państwu, jakie są  uzyski i przychody z posiadania tego typu instalacji, oraz jak krok po kroku ubiegać się o dotację m.in. w programie PROSUMENT.

Szkolenie to skierowane jest do osób zatrudnionych w mikro-, małym-, lub średnim- przedsiębiorstwie na umowę o pracę, lub posiadających własną działalność gospodarczą.

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.lepszafirma.pl w zakładce Szkolenia i Doradztwo, przez którą mogą Państwo wysłać do nas formularz zgłoszeniowy.

Szkolenia odbywają się we Wrocławiu, trwają 4 dni w godz. 9-17.

Serdecznie zapraszam także do kontaktu mailowego pod adresem info@lepszafirma.pl lub pod numerem 71 733 69 02.